Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
10
Do góry

4. Wystawa Flower Expo Polska

05 Wrz

2019

Targi, wystawy
Warszawa
EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Setki ciekawych gatunków i odmian kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych, wystawcy z kraju, Europy i Afryki. Tysiące odwiedzających, mnóstwo inspiracji, aranżacji oraz mocny potencjał biznesowy – tak w kilku słowach można zapowiedzieć 4. edycję FLOWER EXPO POLSKA, będącą częścią 27. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE. Wydarzenie realizowane z pasji do kwiatów, dbałości o jakość produktu, prezentujące najnowsze trendy i promujące kwitnący biznes, odbędzie się już 5-7 września 2019 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Na uczestników czekają pokazy florystyczne, warsztaty i ekspozycje tematyczne. FLOWER EXPO POLSKA to doskonała przestrzeń, do kreowania wizji mających wpływ na potrzeby i mody oraz prezentację produktów czy rozwiązań dla florystyki. Targi promując wykorzystanie kwiatów w różnych aspektach i sytuacjach, wspierają rozwój branży kwiatowej.

Propozycje wystawców to nie tylko oferta kwiatów, ale też akcesoria, dekoracje i usługi kierowane do odbiorców profesjonalnych. Wystawa stanowi zatem doskonałą okazję do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych i poznania nowości rynkowych oraz przestrzeń do dyskusji o przyszłości branży. Odwiedzający targi floryści, dekoratorzy oraz wszyscy związani z handlem ogrodniczym wezmą udział w konferencjach, seminariach, warsztatach i pokazach.

Po dwóch branżowych dniach targów – trzeci (sobota) jest otwarty dla publiczności – udział w nim to naturalny wybór dla hobbystów oraz pasjonatów florystyki, dla których przewidziane są również specjalne atrakcje. Ideą tego dnia jest przybliżenie odwiedzającym różnych aspektów florystyki w życiu codziennym, a także przekazanie praktycznych informacji dotyczących kwiatów doniczkowych, ich miejsca w architekturze wnętrz i właściwościach.

http://flowerexpo.pl/pl/strona-glowna/

Dowiedz się więcej!

 

Przeczytaj także o 27. Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE

 
Nadchodzące wydarzenia
11 Mar
Nadarzyn
Wieści z branży
Twoja strona ogrodu