Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Atrakcje na 26. Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE 2018

Kwiaty, drzewa i krzewy - kolorowe, bujne, oszałamiające mnogością odmian, a także dekoracje, akcesoria i techniczne nowinki zagoszczą ponownie w Warszawskim EXPO XXI. W dniach 6-8 września odbędzie się 26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz Flower Expo Polska.

 

W targach bierze udział ponad 250 wystawców z kilkunastu krajów. Pierwsze 2 dni skierowane są do profesjonalistów z ,,zielonej branży”. W sobotę, 8 września każdy kto ma ogród, balkon lub dopiero go planuje może przyjść by znaleźć podpowiedzi, inspiracje i skorzystać z fachowej wiedzy ekspertów.

Hasło wystawy - „Kolekcja korzyści” - przypomina, że ogród to nie tylko dekorowanie otoczenia domu, ale również zdrowie, ruch i relaks na świeżym, odreagowanie stresów, zabawa i miejsce realizacji pasji.

Zieleń to życie 2018


Na warszawskich targach zobaczymy ogromną prezentację roślin i kwiatów do ogrodów i wszelkich terenów zieleni, a także kwiatów do domu - ciętych i doniczkowych. Nie zabraknie także techniki i wyposażenia czy akcesoriów do tworzenia czy pielęgnowania . Ofertę zaprezentują wiodący dostawcy – szkółkarze, ogrodnicy, producenci i dystrybutorzy z kraju i zagranicy.

Uwagę zwrócą nowe odmiany prezentowane w Konkursie Roślin Nowości. Po raz pierwszy pokazane zostaną też najlepsze gatunki i odmiany do miejskich rabat, balkonów czy tarasów.

Zieleń to życie 2018


Gościem specjalnym konferencji dla architektów krajobrazu będzie Niek Roozen - światowej klasy projektant realizujący projekty w Holandii, innych krajach Europy i w Chinach. W Polsce jego dziełem jest Ogród Holenderski przy Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich.

Swoje projekty i inspiracje przedstawi też polska projektantka Agnieszka Hubeny-Żukowska, której realizacje zostały nagrodzone w prestiżowymi nagrodami w m.in. w USA i Włoszech.

Zieleń to życie 2018


W części Flower Expo Polska oprócz kwiatów zobaczymy mistrzowskie prezentacje florystów - z Polski, a także Belgii. Odwiedzający targi będę mogli wziąć udział w licznych pokazach, warsztatach i zaopatrzyć się w roślinne rarytasy na kiermaszu.


Więcej informacji

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu