Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019
Do góry

Pokon: Nabłyszczacz i ściereczka do liści

W czasie przedświątecznych porządków warto ułatwić sobie pielęgnację roślin domowych korzystając z nabłyszczacza marki Chrysal i specjalnej ściereczki do liści marki Pokon firmy Victus-Emak.

Nabłyszczacz do liści marki Chrysal umożliwia skuteczną pielęgnację roślin domowych o dużych liściach, dzięki czemu odzyskują one świeży wygląd. Produkt pozwala w prosty sposób usunąć osady wapienne powstałe na liściach w skutek zraszania ich wodą. Nabłyszczacz ogranicza także transpirację wody z liści, co jest bardzo potrzebne w przypadku roślin stojących w pobliżu kaloryfera. Redukcja parowania zabezpiecza je przed nadmierną utratą wody, a w efekcie przed wysychaniem. Ponadto nabłyszczacz zabezpiecza liście przed szkodnikami.

Cena detaliczna: 9 zł.

Marka Pokon oferuje specjalne ściereczki do liści służące do pielęgnacji roślin domowych. Produkt doskonale sprawdza się przy nabłyszczaniu roślin o dużych liściach, które utraciły naturalny blask. Ściereczki marki Pokon są nasączone specjalnym środkiem, który zapobiega osiadaniu kurzu na liściach.

Cena detaliczna (opakowanie 5 szt.): 7 zł.


2010-12-06


Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.