Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
 • - aktualności z branży ogrodniczej,
 • - porady ogrodnicze krok po kroku,
 • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
 • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Oleo-Mac: Pilarki, okrzesywarki oraz nożyce do cięcia żywopłotów

W ofercie Victus-Emak znajdują się wysokiej jakości pilarki, okrzesywarki oraz nożyce do cięcia żywopłotów marki Oleo-Mac. Urządzenia z serii Home Plus ułatwią cięcie drzew i krzewów w przydomowym ogrodzie.

Pilarki

Lekkie, kompaktowe pilarki łańcuchowe z serii Home Plus wyposażone są w nowoczesne silniki Burn Right™, minimalizujące emisję zanieczyszczeń. Dodatkowo modele GS 370, GS 410 C oraz GS 410 CX mają automatyczną pompkę olejową wykonaną z aluminium oraz cyfrową cewkę zapłonową, która minimalizuje wysiłek potrzebny do uruchomienia pilarki i tym samym zmniejsza zużycie paliwa.

Cena detaliczna:

 • pilarka GS 370: 899 zł
 • pilarka GS 410 C: 1099 zł
 • pilarka GS 410 XC: 1199 zł

Okrzesywarki

Victus-Emak oferuje również okrzesywarki wyposażone w teleskopowe wysięgniki, których długość można regulować w zakresie 3-5 metrów. Regulować można także głowice okrzesywarek (możliwość ustawiania ich w pięciu pozycjach).

Cena detaliczna:

 • okrzesywarka PP 270: 2563 zł
 • okrzesywarka PPX 270: 2965 zł

Nożyce

Lekkie modele elektryczne, np.: Oleo-Mac HC 600 E, przeznaczone są do przycinania niezbyt gęstych krzewów, natomiast spalinowe, np.: Oleo-Mac HC 260, odpowiednie są do strzyżenia gęstych roślin, także o zdrewniałych gałęziach. Nożyce spalinowe marki Oleo-Mac zostały wyposażone w dwusuwowe silniki Emak oraz w stalowe ostrza, zapewniające precyzyjne cięcie.

Cena detaliczna:

 • nożyce elektryczne HC 600 E: 395 zł
 • nożyce spalinowe HC 260 XP: 1869 zł

Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu