Logo
Logo
Do góry

Oleo-Mac: Pilarki, okrzesywarki oraz nożyce do cięcia żywopłotów

W ofercie Victus-Emak znajdują się wysokiej jakości pilarki, okrzesywarki oraz nożyce do cięcia żywopłotów marki Oleo-Mac. Urządzenia z serii Home Plus ułatwią cięcie drzew i krzewów w przydomowym ogrodzie.

Pilarki

Lekkie, kompaktowe pilarki łańcuchowe z serii Home Plus wyposażone są w nowoczesne silniki Burn Right™, minimalizujące emisję zanieczyszczeń. Dodatkowo modele GS 370, GS 410 C oraz GS 410 CX mają automatyczną pompkę olejową wykonaną z aluminium oraz cyfrową cewkę zapłonową, która minimalizuje wysiłek potrzebny do uruchomienia pilarki i tym samym zmniejsza zużycie paliwa.

Cena detaliczna:

  • pilarka GS 370: 899 zł
  • pilarka GS 410 C: 1099 zł
  • pilarka GS 410 XC: 1199 zł

Okrzesywarki

Victus-Emak oferuje również okrzesywarki wyposażone w teleskopowe wysięgniki, których długość można regulować w zakresie 3-5 metrów. Regulować można także głowice okrzesywarek (możliwość ustawiania ich w pięciu pozycjach).

Cena detaliczna:

  • okrzesywarka PP 270: 2563 zł
  • okrzesywarka PPX 270: 2965 zł

Nożyce

Lekkie modele elektryczne, np.: Oleo-Mac HC 600 E, przeznaczone są do przycinania niezbyt gęstych krzewów, natomiast spalinowe, np.: Oleo-Mac HC 260, odpowiednie są do strzyżenia gęstych roślin, także o zdrewniałych gałęziach. Nożyce spalinowe marki Oleo-Mac zostały wyposażone w dwusuwowe silniki Emak oraz w stalowe ostrza, zapewniające precyzyjne cięcie.

Cena detaliczna:

  • nożyce elektryczne HC 600 E: 395 zł
  • nożyce spalinowe HC 260 XP: 1869 zł

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu