Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Husqvarna: Jesienna oferta narzędzi ogrodowych 2009

W tym sezonie firma Husqvarna świętuje 50-lecie swoich pilarek i dlatego przygotowała specjalną, limitowaną serię pilarki Husqvarna 450e oraz wiele promocji.

W jesiennej ofercie firmy Husqvarna znajdują się narzędzia ogrodowe, które ułatwią jesienne prace wokół domu i w ogrodzie. Proponowane urządzenia to:


Wykaszarka 343FR

Do jej standardowego wyposażenia należą:

  • tarcza tnąca do drzewek i zarośli,
  • głowica żyłkowa do trawy oraz
  • nóż do chwastów.

Różnorodność zastosowania i wygodny system zmiany urządzenia tnącego sprawia, że seria FR nadaje się do najcięższych prac w ogrodzie czy sadzie.

Pilarka 440e

Model ten jest idealny dla użytkowników, którzy tną drewno okazjonalnie i potrzebują poręcznej maszyny. Posiada on silnik X-TORQ®, który zużywa mniej paliwa i charakteryzuje się zmniejszoną emisją zanieczyszczeń.

Dmuchawa 125BVx

Łatwa w użytkowaniu dmuchawa ręczna, idealna do prac przydomowych. Urządzenie jest dobrze wyważone i poręczne dzięki temu, że wylot powietrza znajduje się w linii uchwytu. Dmuchawę łatwo się uruchamia, a praca nią jest wydajna, gdyż ma ona bardzo wysoką moc wydmuchu.

Traktor CTH150

Solidny traktor ogrodowy z pojemnikiem na trawę, do intensywnej pracy na rozległym terenie. Umożliwia wydajne zbieranie skoszonej trawy oraz wygodne i szybkie opróżnianie pojemnika na trawę. Traktor wyposażony jest w dwucylindrowy silnik Kawasaki smarowany ciśnieniowo. Hydrostatyczna skrzynia biegów daje wysoki komfort jazdy, a dołączona do kompletu nakładka BioClip® zwiększa wszechstronność maszyny. Dzięki dostępnym akcesoriom traktor można dostosowywać do różnych prac ogrodowych: zamiatania, odśnieżania czy transportu.


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu