Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
1
Okazje

Betafence: Systemy ogrodzeniowe - panele i przesłony

Systemy ogrodzeniowe są gwarantem bezpieczeństwa, ale nie bez znaczenia jest ich rola estetyczna. Odpowiednio dobrane podkreślą piękno domu i posesji. Jednak nie wszyscy chcą chwalić się swoją posiadłością. Czasami ważniejsze jest odcięcie się od całego świata. Jeśli należysz do tej grupy, przesłony ogrodzeniowe to rozwiązanie dla Ciebie.

 

Przesłony dla paneli

Systemy panelowe wypełnione przesłonami zachowują wszystkie swoje zalety. Stalowe ogrodzenie jest świetnie zabezpieczone przed korozją, a listwy – przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

betafence_nylofor-collfort
betafence_bekafor-nevada

Cały system pozostaje stabilny i odporny na podmuchy silnego wiatru. Nie wymaga więc dodatkowej ochrony czy montażu wsporników.

W ofercie firmy Betafence znajdują się dwa rodzaje stalowych ogrodzeń panelowych, których konstrukcja pozwala na wypełnienie ich przesłonami. Mowa o modelach Bekafor Classic oraz Nylofor.

Przesłony przeznaczone dla tych systemów mają postać listew, które wsuwa się w przestrzenie pomiędzy drutami panelu - są to przesłony Collfort oraz Nevada.

Pierwsza z nich wykonana jest z drewna sosny nordyckiej, co świetnie wpisuje się w architektoniczną koncepcję rustykalną lub industrialną, łączącą metal z drewnem.

Druga z kolei powstaje z najwyższej jakości PVC, które dzięki odpowiedniemu zabarwieniu imituje drewno.

Przesłony Nevada doskonale sprawdzają się także w przypadku systemu Nylofor. Można go wypełnić taśmą Colorado z najwyższej jakości polietylenu o dużej gęstości.

betafence_montaz-przeslon-Collfort

Prosty montaż

Wielką zaletą przesłon jest bardzo prosty montaż, z którym poradzi sobie każdy majsterkowicz.

W przypadku modelu Collfort najpierw należy wsunąć listwę poziomą. Następnie ułożyć pionowe, jedna obok drugiej wzdłuż drutu, a później przykręcić je do poziomej.

Bardzo podobnie wygląda proces montażu przesłon Nevada z tą różnicą, że listwy pionowe łączy się z poprzecznymi za pomocą klipsów.

Szczegóły montażu znajdziesz na stronie ogradzamy.pl

Źródło: Betafence

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu