Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Benjamin Moore: Nowa gruntoemalia Iron Clad Metal & Wood 363

Nowy produkt z oferty Benjamin Moore & Co., amerykańskiego producenta materiałów malarskich, łączy w sobie zalety skutecznego gruntu i dekoracyjno-ochronnej emalii do drewna i metalu. Produkt znajduje zastosowanie do odnawiania powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Iron Clad ® Metal & Wood 363 to wodorozcieńczalna gruntoemalia akrylowa, która służy do malowania mebli, balustrad, okiennic, framug, listw i wielu innych elementów naszych ogrodów i mieszkań. Spełnia funkcję gruntu, wyrównując i redukując chłonność podłoża, a także zdobi powierzchnię, jak klasyczna emalia.


Zastosowanie tego specjalistycznego produktu uchroni metal przed rdzą, a drewnianym meblom zapewni trwałość i nada nowe oblicze kolorystyczne.

Gruntoemalia tworzy trwałą powłokę malarską, odporną na oddziaływanie czynników atmosferycznych: deszczu, wahań temperatury, promieniowania słonecznego. Ponadto produkt zawiera inhibitor korozji, który skutecznie chroni odnawianą powierzchnię przed rdzą.

Gruntoemalia jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Krótki czas schnięcia i wysoka siła krycia sprawiają, że remont przy jej wykorzystaniu można wykonać w kilka godzin.


Powłokę malarską charakteryzuje wysoka odporność na ścieranie i zmywanie, co pozwala na usuwanie ewentualnych zabrudzeń z jej powierzchni bez ryzyka zmiany koloru lub powstania miejscowych wybłyszczeń. Plamy można usuwać przy użyciu czystej wody z mydłem.

Wyłącznym dystrybutorem materiałów malarskich Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.pl i  www.bmpolska.com.

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 10 m2/l
  • Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l
  • Kolorystyka: biel i bazy pozwalające uzyskać szeroką gamę odcieni w systemie barwienia BENJAMIN MOORE® COLOR PREVIEW®
  • Cena: od 92 zł/1 l (w tym 22% VAT)

Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.