Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
Do góry

McCulloch: Świąteczne prezenty ogrodnicze

Już niedługo święta Bożego Narodzenia. Niepowtarzalny klimat w domu, śnieg za oknami, choinka no i… prezenty! Jaki jest idealny prezent dla mężczyzny? Jeżeli jest pasjonatem ogrodu strzałem w dziesiątkę będzie jedna z maszyn marki McCulloch. Rozsądna cena połączona z najwyższą mocą gwarantują satysfakcję z upominku.

Sprezentuj mu dłuższy sen – McCulloch odśnieżarka SB121

McCulloch Odśnieżarka SB121

Wstawanie wcześnie rano, aby odśnieżyć podjazdy, chodniki czy podwórko nie należy do najprzyjemniejszych czynności, zwłaszcza jeżeli posługujemy się tradycyjną łopatą do śniegu.

Odśnieżarka pozwoli jednak zapomnieć o ciężkiej fizycznej pracy, oszczędzając nasze zdrowie i czas. Odetchną też ogród, odzież i karoseria samochodowa. Nie zostaną zniszczone przez sól lub piasek, które często wykorzystywane są podczas walki ze śniegiem.

Wszystkie modele odśnieżarek McCulloch np. SB121 zostały wyposażone w obrotowy komin, który pozwala na wybór kierunku wyrzucanego śniegu i kontrolę nad jego składowaniem. Posiadanie takiej maszyny w swoim schowku gwarantuje szybkie uporanie się z białym puchem, dzięki czemu oszczędzamy czas, który możemy przeznaczyć na przyjemności!

Dla lubiących porządek – McCulloch dmuchawa GBV 325

McCulloch Dmuchawa GBV 325

Dla tych, którym zależy, aby ich posesja nie była zaśmiecona i pokryta opadłymi liśćmi marka McCulloch oferuje maszynę, która szybko i wygodnie sprawi, że ogród znowu będzie czysty. To dmuchawa GBV 325. Dzięki niej gnijące liście oraz inne odpady już nigdy nie będą szpecić obrazu naszego ogrodu.

Dodatkowo należy pamiętać, że łatwo się na nich poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę, są one również niebezpieczeństwem dla naszych bliskich. Jest to szczególnie istotne, jeżeli korzystają z niego dzieci.

Maszyna łączy w sobie trzy funkcje: dmuchawy, odkurzacza i rozdrabniarki do liści. To narzędzie pomoże posprzątać każdy ogród, sprawnie oczyszczając go z zalegających odpadów.

Aby trawa była zielona i piękna – McCulloch kosiarka M46-125WR


McCulloch Kosiarka M46 125WR

Idealnie skoszony trawnik to marzenie każdego właściciela ogrodu. Stanowi świetną wizytówkę posesji oraz sprzyja optymalnemu rozwojowi murawy, dlatego kosiarka to prezent uniwersalny, który przyda się każdemu.

Marka McCulloch posiada wiele modeli kosiarek dostosowanych do rodzaju posesji np. M46-125WR.

Ta średniej wielkości kosiarka wyposażona jest z pojemnik na trawę i funkcję mulczowania. Dzięki niej ścięta trawa powraca na trawnik, pełniąc rolę nawozu.

Wytrzymała konstrukcja ze stalowym zespołem tnącym gwarantuje stabilność i wysoką jakość pracy.

By cięło się lepiej – McCulloch pilarka spalinowa CS 340

McCulloch Pilarka Spalinowa CS 340

Cięcie drewna kominkowego, ścinanie drzew, czy przycinanie gałęzi to tylko kilka czynności, których nie da się uniknąć w żadnym gospodarstwie domowym.

Ponieważ te zadania spadają głównie na męskie barki, dobrym upominkiem dla mężczyzny może być pilarka np. McCulloch pilarka spalinowa CS 340.

Technologia OxyPower zastosowana w silnikach maszyn ułatwi nawet najtrudniejsze zadania. Pilarki marki McCulloch redukują emisję spalin i zużywają mniej paliwa. To tylko podstawowe zalety tej wszechstronnej maszyny – jeżeli obdarujecie ją zaufaniem, więcej pokaże sama.

Źródło: McCulloch

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Porady na ten tydzień
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Jesień w ogrodzie kojarzy nam się z kolorowymi liśćmi. Przybierają one najróżniejsze kolory – złote, czerwone, pomarańczowe lub brązowe. Nie bez powodu ta pora roku nazywana jest złotą polską jesienią.
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Rośliny zimozielone (różaneczniki, świerki, żywotniki) dobrze jest w tym miesiącu obficie podlewać. Różaneczniki ściółkujemy.
Tydzień 43, Sentencja nr:4
Tydzień 43, Sentencja nr:4
W drugiej połowie miesiąca należy po raz ostatni skosić trawnik. Ostrze kosiarki trzeba nastawić tak, by źdźbła traw nie były krótsze niż 5 cm.
Tydzień 43, Sentencja nr:2
Tydzień 43, Sentencja nr:2
W październiku możemy wysadzać do ogrodu drzewa i krzewy liściaste, które rosły w donicach. Sadzimy także drzewa i krzewy iglaste oraz pnącza.
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Opadłe z drzew owoce, których nie można wykorzystać do celów spożywczych, trzeba systematycznie usuwać, w przeciwnym wypadku staną się źródłem chorób roślin. Usuwamy i palimy także chore pędy i liście drzew oraz krzewów.
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu