Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Kostki brukowe z linii Decco

W tym sezonie firma Libet stawia na kolory. Gdy chcemy ożywić lub zmienić wygląd ogrodu, nietypowe formy kostek brukowych czy kolorystyczna różnorodność będą do tego idealne.

Kostki brukowe z linii Decco firmy Libet
Kostka z grupy Colormix
fot. Libet

Kostki brukowe z linii Decco firmy Libet to bogata gama kształtów, faktur i kolorów.

Vintage Antico

Kostki postarzane, z grupy vintage Antico Libet Decco doskonale sprawdzą się zarówno przy tradycyjnych budynkach, jak również przy nowoczesnych formach rchitektonicznych.

Elegante 

Grupa Elegante to uszlachetnione kostki płukane, z najwyższej jakości kruszywami, które odwzorowują piękno granitu. Są połączeniem szlachetności i elegancji, doskonale współgrają niemal z każdym typem domu.

Colormix 

Colormix to grupa kostek o charakterystycznym melanżu barw. Pozwalają one nadać niepowtarzalny charakter przydomowej nawierzchni.


Kilkanaście rodzajów kostki brukowej Libet Decco stwarza ogromne możliwości w aranżacji nawierzchni ogrodowej. Choć różnią się kształtami i wielkością, znakomicie wypadają w połączeniu. Proste szlaki, okrągłe formy czy mozaiki stworzą wokół budynku oryginalny klimat.

Więcej informacji o kostce szlachetnej Libet Decco na stronie www.libet.pl.


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu