Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Światowy Dzień Ziemi 2012

Jest to święto obchodzone w Polsce od 1990 roku, finał na Polu Mokotowskim gromadzi rokrocznie tysiące uczestników, dla których idea ochrony środowiska jest bliska. Uczestnikami festynu są głównie rodziny, ale też dzieci i młodzież szkolna.

Dzień Ziemi 2012

Obchody Światowego Dnia Ziemi 2012 odbywać się będą podczas obchodów Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi ogłoszonego przez ONZ.

Światowy Dzień Ziemi 2012 w Polsce obchodzić będziemy pod hasłem "Dobra energia dla wszystkich". Festyn odbędzie się 24 czerwca 2012 r. godz. 10.00 - 18.00 (Pole Mokotowskie, Warszawa)

Organizatorzy zapraszają wszystkich na imprezę plenerową, rodziny z dziećmi, nauczycieli z podopiecznymi, zainteresowanych tym co się dzieje w polskich lasach, parkach narodowych, czym jest produkt lokalny i regionalny oraz zbiórkę surowców wtórnych.

Festyn ma charakter interdyscyplinarny, podczas którego prezentują się samorządowe i rządowe instytucje zajmujące się ochroną środowiska, jednostki Lasów Państwowych, 23 parki narodowe, parki krajobrazowe, instytuty badawcze, muzea, wyższe uczelnie i wiele organizacji pozarządowych.

Źródło: www.dzienziemi.org.pl


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
WIELKANOC
Na czasie
WIELKANOC
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu