Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Proma: Ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K do pielęgnacji zieleni

W ofercie najnowszego katalogu na rok 2008 firma Proma Polska ma ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K linii Ferm Florin. W zestawie znajdują się elektronarzędzia, dzięki którym wymodelujesz ogród wedle swoich najśmielszych i najbardziej abstrakcyjnych upodobań.

Na ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K składają się nożyce do strzyżenia żywopłotu, nożyce do pielęgnacji trawy i podkaszarka żyłkowa. Podkaszarką bez trudu wymodelujemy najbardziej bujny i niesforny trawnik w miejscach trudno dostępnych. Nożyce do pielęgnacji trawy okażą się także nieocenione w domowych wnętrzach przy przycinaniu i nadawaniu nowego wyrazu domowej zieleni.

W zestawie znajduje się wysięgnik teleskopowy, który pozwala na dotarcie do wysoko położonych miejsc, bez użycia drabiny. Wysięgnik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w ogrodowym zestawie aku FCGT – 14,4K. Do zestawu dołączony jest także wydajny akumulator, który można stosować do obu elektronarzędzi. Pozwala on na długotrwałą pracę bez konieczności załączania przewodów zasilających.

Cena promocyjna: 299 zł brutto
Cena katalogowa: 314 zł brutto
Dystrybutor: Proma Polska


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu