Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Proma: Ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K do pielęgnacji zieleni

W ofercie najnowszego katalogu na rok 2008 firma Proma Polska ma ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K linii Ferm Florin. W zestawie znajdują się elektronarzędzia, dzięki którym wymodelujesz ogród wedle swoich najśmielszych i najbardziej abstrakcyjnych upodobań.

Na ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K składają się nożyce do strzyżenia żywopłotu, nożyce do pielęgnacji trawy i podkaszarka żyłkowa. Podkaszarką bez trudu wymodelujemy najbardziej bujny i niesforny trawnik w miejscach trudno dostępnych. Nożyce do pielęgnacji trawy okażą się także nieocenione w domowych wnętrzach przy przycinaniu i nadawaniu nowego wyrazu domowej zieleni.

W zestawie znajduje się wysięgnik teleskopowy, który pozwala na dotarcie do wysoko położonych miejsc, bez użycia drabiny. Wysięgnik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w ogrodowym zestawie aku FCGT – 14,4K. Do zestawu dołączony jest także wydajny akumulator, który można stosować do obu elektronarzędzi. Pozwala on na długotrwałą pracę bez konieczności załączania przewodów zasilających.

Cena promocyjna: 299 zł brutto
Cena katalogowa: 314 zł brutto
Dystrybutor: Proma Polska


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu