Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Proma: Ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K do pielęgnacji zieleni

W ofercie najnowszego katalogu na rok 2008 firma Proma Polska ma ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K linii Ferm Florin. W zestawie znajdują się elektronarzędzia, dzięki którym wymodelujesz ogród wedle swoich najśmielszych i najbardziej abstrakcyjnych upodobań.

Na ogrodowy zestaw aku FCGT – 14,4K składają się nożyce do strzyżenia żywopłotu, nożyce do pielęgnacji trawy i podkaszarka żyłkowa. Podkaszarką bez trudu wymodelujemy najbardziej bujny i niesforny trawnik w miejscach trudno dostępnych. Nożyce do pielęgnacji trawy okażą się także nieocenione w domowych wnętrzach przy przycinaniu i nadawaniu nowego wyrazu domowej zieleni.

W zestawie znajduje się wysięgnik teleskopowy, który pozwala na dotarcie do wysoko położonych miejsc, bez użycia drabiny. Wysięgnik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w ogrodowym zestawie aku FCGT – 14,4K. Do zestawu dołączony jest także wydajny akumulator, który można stosować do obu elektronarzędzi. Pozwala on na długotrwałą pracę bez konieczności załączania przewodów zasilających.

Cena promocyjna: 299 zł brutto
Cena katalogowa: 314 zł brutto
Dystrybutor: Proma Polska

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Nie zapomnijmy o pielęgnacji róż. Ważne jest systematyczne usuwanie przekwitłych kwiatów oraz wycinanie dzikich pędów.
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Po zakończeniu zbioru wczesnych malin usuwamy zeszłoroczne pędy, na których znajdowały się owoce. Palimy je, bo mogą stanowić źródło chorób. Jeśli młode gałązki są słabe lub połamane też je wycinamy przy samej ziemi.
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Pamiętajmy o usuwaniu nadmiaru roślin wodnych z oczka, w przeciwnym razie może dojść do zaburzenia równowagi biologicznej w zbiorniku. Rośliny nie powinny zajmować więcej niż 1/3 powierzchni lustra wodnego.
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Latem trawa jest bardziej narażona na wysychanie (szczególnie młode trawniki, założone w tym sezonie), dlatego trzeba ją systematycznie nawadniać (co 1-3 dni). Podlewanie najlepiej przeprowadzać wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Jeżeli trawa na naszym trawniku jest żółta, dobrze ją podlejmy, a następnie (gdy się zazieleni) skośmy i zasilmy nawozem azotowym.
Twoja strona ogrodu