Logo
Logo

Szybka, niezawodna i….cicha | Akumulatorowa piła łańcuchowa CNS Kärcher do ogrodu

Tak, do tekstu nie wkradł się błąd. Piła łańcuchowa Kärcher ma wiele zalet, a jedną z nich jest jej wyjątkowo cicha praca. Jaka to zaleta, wie każdy, kto ma sąsiadów, czyli większość z nas. Nic tak nie psuje sąsiedzkich relacji jak sytuacja gdy sąsiedzi świetnie bawią się przy grillu, korzystając z pięknej pogody, a my właśnie zabieramy się do pracy hałaśliwą piłą spalinową. Wzajemne animozje gwarantowane. Lepiej żyć z sąsiadami w zgodzie i zdecydować się na wyjątkową piłę akumulatorową Kärcher.

W ofercie niemieckiego producenta znajdują się dwie maszyny. Jedna zasilana bateriami 18 V a druga, mocniejsza - 36 V.

Żadnej pracy się nie boi

Piła CNS 18-30 z akumulatorem 18 V, prędkością łańcucha 10 m/s oraz prowadnicą o długości 30 cm nadaje się do typowych prac wokół domu. Piła o ciężarze około 3 kg i optymalnym rozkładzie masy jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Piła CNS 36-35 jest zalecana do poważniejszych, częstszych i cięższych prac. Przy prędkości łańcucha do 21 m/s i prowadnicy o długości 35 cm nawet grube pnie drzew nie stanowią już problemu.

Akumulatorowa piła łańcuchowa CNS Kärcher do ogrodu
Akumulatorowa piła łańcuchowa CNS
Łatwa w użyciu, wszechstronna i doskonała do pielęgnacji drzew: lekka piła łańcuchowa CNS z regulacją naciągu łańcucha bez narzędzi. Wymienny akumulator 18 V oraz ładowarka wymagają dokupienia.
Sprawdź, gdzie kupić!

Bezpieczeństwo pracy przede wszystkim

Podczas pracy z piłą łańcuchową należy zachować najwyższą ostrożność, nawet jeśli jesteśmy doświadczonym użytkownikiem tego sprzętu. Urządzenia z oferty Kärcher gwarantują bezpieczną obsługę dzięki specjalnym funkcjom zwiększającym bezpieczeństwo pracy. Na przykład zwolnienie blokady bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu piły. Natomiast bezwładnościowy hamulec bezpieczeństwa natychmiast zatrzymuje łańcuch w przypadku odrzutu. Łańcuch można również napinać bez żadnych kłopotów za pomocą pokrętła.

Aby uczynić prace urządzeniem jeszcze bardziej komfortową piły mają automatyczny system smarowania łańcucha. Poziom oleju można sprawdzić przez specjalne okienko kontrolne. Bezszczotkowy, zaawansowany silnik przedłuża żywotność maszyny. 

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą IPX5.

Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Dowiedz się więcej o platformie bateryjnej Kärcher

Poznaj inne urządzenia akumulatorowe do ogrodu

Kärcher Logo

Artykuł powstał we współpracy z firmą Kärcher.
Więcej informacji o firmie i produktach na: www.karcher.pl

W Twoim ogrodzie nie ma możliwości podłączenia urządzeń zasilanych sieciowo? Ogród jest na tyle rozległy, że chcesz uniknąć plątaniny przewodów i łączenia kolejnych przedłużaczy w niekończący się sznur? Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest platforma bateryjna Kärcher Battery Power!
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (6)