Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
34
Do góry

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Nadchodzi prawdziwy Atak Gigantów - Festiwal Roślin Owadożernych jesienią zawita do Krakowa oraz Warszawy! W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji. Imprezą towarzyszącą jest Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Kupując jeden bilet, otrzymujesz możliwość wstępu na dwie imprezy! Zarezerwuj swój czas na te niezwykłe roślinne wystawy!

Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 państw!Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów. 

Zielone potwory wypełzną ze swoich doniczek i wybiorą się na dzikie polowanie… Wyobrażacie to sobie? Musicie to zobaczyć! Żarłoczne dzbaneczniki, zwinne muchołówki, majestatyczne kapturnice i łapczywe rosiczki wreszcie pokażą na co je stać! Zobaczycie też niesamowite, ponad stuletnie drzewka bonsai, kilkanaście tysięcy najwspanialszych kwiatów orchidei i niepowtarzalne sukulenty.

W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

KRAKÓW 14-15 września 2019 r.
Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, 30-705 Kraków

WARSZAWA 12-13 października 2019 r.
Global Expo, ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa

Więcej na: WWW.FESTIWALROSLIN.PL oraz WWW.SWIATOWAWYSTAWA.PL

08/27/2019

 


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu