Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
34
Okazje

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Nadchodzi prawdziwy Atak Gigantów - Festiwal Roślin Owadożernych jesienią zawita do Krakowa oraz Warszawy! W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji. Imprezą towarzyszącą jest Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Kupując jeden bilet, otrzymujesz możliwość wstępu na dwie imprezy! Zarezerwuj swój czas na te niezwykłe roślinne wystawy!

TEMAT NA CZASIE
Trendy na 2022 rok | TOP 20 roślin doniczkowych
TEMAT NA CZASIE
Trendy na 2022 rok | TOP 20 roślin doniczkowych
Kochasz rośliny doniczkowe? Szukasz idealnego sposobu, by zmienić wystrój domu i jednocześnie wprowadzić życie do swojego wnętrza? Wraz z ekspertami...

Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 państw!Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów. 

Zielone potwory wypełzną ze swoich doniczek i wybiorą się na dzikie polowanie… Wyobrażacie to sobie? Musicie to zobaczyć! Żarłoczne dzbaneczniki, zwinne muchołówki, majestatyczne kapturnice i łapczywe rosiczki wreszcie pokażą na co je stać! Zobaczycie też niesamowite, ponad stuletnie drzewka bonsai, kilkanaście tysięcy najwspanialszych kwiatów orchidei i niepowtarzalne sukulenty.

W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

KRAKÓW 14-15 września 2019 r.
Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, 30-705 Kraków

WARSZAWA 12-13 października 2019 r.
Global Expo, ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa

Więcej na: WWW.FESTIWALROSLIN.PL oraz WWW.SWIATOWAWYSTAWA.PL

08/27/2019

 

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT