Logo
Logo
34
Do góry

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Nadchodzi prawdziwy Atak Gigantów - Festiwal Roślin Owadożernych jesienią zawita do Krakowa oraz Warszawy! W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji. Imprezą towarzyszącą jest Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Kupując jeden bilet, otrzymujesz możliwość wstępu na dwie imprezy! Zarezerwuj swój czas na te niezwykłe roślinne wystawy!

Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 państw!Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów. 

Zielone potwory wypełzną ze swoich doniczek i wybiorą się na dzikie polowanie… Wyobrażacie to sobie? Musicie to zobaczyć! Żarłoczne dzbaneczniki, zwinne muchołówki, majestatyczne kapturnice i łapczywe rosiczki wreszcie pokażą na co je stać! Zobaczycie też niesamowite, ponad stuletnie drzewka bonsai, kilkanaście tysięcy najwspanialszych kwiatów orchidei i niepowtarzalne sukulenty.

W programie wyjątkowe pokazy, prelekcje, a przede wszystkim szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Festiwal Roślin Owadożernych i Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

KRAKÓW 14-15 września 2019 r.
Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, 30-705 Kraków

WARSZAWA 12-13 października 2019 r.
Global Expo, ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa

Więcej na: WWW.FESTIWALROSLIN.PL oraz WWW.SWIATOWAWYSTAWA.PL

08/27/2019

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Dla wielu ptaków przysmakiem jest tłuszcz zwierzęcy (słonina lub łój), a także zalane roztopionym tłuszczem nasiona i orzechy – tzw. zimowe kule.
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Możemy zająć się świerkiem lub jodłą w donicy, które służyły jako choinka – drzewko umieszcza się w jasnym, chłodnym pomieszczeniu (nie wolno wystawiać go na dwór, gdyż może zmarznąć). Należy je regularnie podlewać, aż do wiosny (koniec marca, kwiecień), kiedy wysadza się je do ogrodu.
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów. Warto także podwiązać gałęzie iglaków – trudniej będzie im ugiąć się pod ciężkim, mokrym śniegiem.
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste, oprócz "płaczących" gatunków takich jak klon, grab czy brzoza (formuje się je od czerwca do września!).
Tydzień 2, Sentencja nr:1
Tydzień 2, Sentencja nr:1
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu