Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
1
Do góry

Najnowsze maszyny do profesjonalnej pielęgnacji zieleni na targach KOMTECHNIKA

Już 22 listopada br. Poznań na cztery dni stanie się centrum wiedzy na temat gospodarki komunalnej, najnowszych technologii stosowanych w zakładach utrzymania zieleni, a także ochrony środowiska. Tego dnia właśnie rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Podczas tegorocznej edycji targów obecna będzie także firma Husqvarna, na której stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze maszyny przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji zieleni.

6. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA

Zbliżające się targi będą już 6 edycją KOMTECHNIKI. Rekordowa frekwencja oraz ilość wystawców podczas zeszłorocznej odsłony imprezy, wyraźnie pokazuje jak istotna jest komunikacja pomiędzy dostawcami technologii komunalnej, a profesjonalistami, którzy posługują się maszynami ogrodniczymi w codziennej pracy. Potrzeba wymiany wiedzy i doświadczeń sprzyja rozwojowi całej branży.

Husqvarna
Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna

Przestrzenie publiczne, skwery, miejskie parki i ogrody stanowią o wizerunku miasta i jego mieszkańców. W celu utrzymania ich w estetycznej postaci warto skorzystać z odpowiednich maszyn do pielęgnacji terenów zieleni. Husqvarna oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów używanych w zakładach utrzymania zieleni czy miejskich zarządach dróg. Swoje maszyny projektuje we współpracy ze specjalistami z branży komunalnej, spełniając wysokie wymagania względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Husqvarna na targach KOMTECHNIKA

- Husqvarna już tradycyjnie weźmie udział w targach KOMTECHNIKA. Nasi eksperci, służąc fachową wiedzą, przedstawią najlepsze rozwiązania dostępne na rynku pielęgnacji terenów zieleni. Każdy gość może liczyć na poradę, a co więcej na realne wypróbowanie naszych maszyn. Wspólnie przygotujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb danej firmy. Dzięki ofercie takiej jak np. Kontrakt Serwisowy Husqvarna ułatwiamy optymalizację wydajności pracy, a co za tym idzie także budżetu firmy. Zapraszam do odwiedzenia stoiska Husqvarna - powiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Targi KOMTECHNIKA

Maszyny ogrodnicze na targach KOMTECHNIKA

Wśród wielu maszyn ogrodniczych, jakie zaprezentuje Husqvarna, pojawią się także kosiarki z przednim urządzeniem tnącym z najnowszej serii P 500. Urządzenia te są klasą samą w sobie, ponieważ tworzą nowy segment na rynku maszyn profesjonalnych. Dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości są bardzo stabilne. Z kolei unikalny, przegubowy układ kierowniczy zapewnia dużą zwrotność i pracę w ciasnych, trudno dostępnych miejscach. Atutem tych samojezdnych kosiarek ogrodowych jest szeroka gama osprzętu. Do każdej maszyny można zamontować pług wirnikowy, lemiesz, wytrzymałą szczotkę czy kosiarkę bijakową - a to nie wszystko…


Firma Husqvarna serdecznie zaprasza na swoje stoisko, nr 6, podczas targów KOMTECHNIKA, pawilon 9! Nie zabraknie wielu interesujących informacji oraz atrakcji.

źródło i zdjęcia: Husqvarna

To Cię zainteresuje

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu