Logo
Logo
1
Do góry

Najnowsze maszyny do profesjonalnej pielęgnacji zieleni na targach KOMTECHNIKA

Już 22 listopada br. Poznań na cztery dni stanie się centrum wiedzy na temat gospodarki komunalnej, najnowszych technologii stosowanych w zakładach utrzymania zieleni, a także ochrony środowiska. Tego dnia właśnie rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA. Podczas tegorocznej edycji targów obecna będzie także firma Husqvarna, na której stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze maszyny przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji zieleni.

6. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA

Zbliżające się targi będą już 6 edycją KOMTECHNIKI. Rekordowa frekwencja oraz ilość wystawców podczas zeszłorocznej odsłony imprezy, wyraźnie pokazuje jak istotna jest komunikacja pomiędzy dostawcami technologii komunalnej, a profesjonalistami, którzy posługują się maszynami ogrodniczymi w codziennej pracy. Potrzeba wymiany wiedzy i doświadczeń sprzyja rozwojowi całej branży.

Husqvarna
Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna

Przestrzenie publiczne, skwery, miejskie parki i ogrody stanowią o wizerunku miasta i jego mieszkańców. W celu utrzymania ich w estetycznej postaci warto skorzystać z odpowiednich maszyn do pielęgnacji terenów zieleni. Husqvarna oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów używanych w zakładach utrzymania zieleni czy miejskich zarządach dróg. Swoje maszyny projektuje we współpracy ze specjalistami z branży komunalnej, spełniając wysokie wymagania względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Husqvarna na targach KOMTECHNIKA

- Husqvarna już tradycyjnie weźmie udział w targach KOMTECHNIKA. Nasi eksperci, służąc fachową wiedzą, przedstawią najlepsze rozwiązania dostępne na rynku pielęgnacji terenów zieleni. Każdy gość może liczyć na poradę, a co więcej na realne wypróbowanie naszych maszyn. Wspólnie przygotujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb danej firmy. Dzięki ofercie takiej jak np. Kontrakt Serwisowy Husqvarna ułatwiamy optymalizację wydajności pracy, a co za tym idzie także budżetu firmy. Zapraszam do odwiedzenia stoiska Husqvarna - powiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Targi KOMTECHNIKA

Maszyny ogrodnicze na targach KOMTECHNIKA

Wśród wielu maszyn ogrodniczych, jakie zaprezentuje Husqvarna, pojawią się także kosiarki z przednim urządzeniem tnącym z najnowszej serii P 500. Urządzenia te są klasą samą w sobie, ponieważ tworzą nowy segment na rynku maszyn profesjonalnych. Dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości są bardzo stabilne. Z kolei unikalny, przegubowy układ kierowniczy zapewnia dużą zwrotność i pracę w ciasnych, trudno dostępnych miejscach. Atutem tych samojezdnych kosiarek ogrodowych jest szeroka gama osprzętu. Do każdej maszyny można zamontować pług wirnikowy, lemiesz, wytrzymałą szczotkę czy kosiarkę bijakową - a to nie wszystko…

Firma Husqvarna serdecznie zaprasza na swoje stoisko, nr 6, podczas targów KOMTECHNIKA, pawilon 9! Nie zabraknie wielu interesujących informacji oraz atrakcji.

źródło i zdjęcia: Husqvarna

Warto przeczytać

To Cię zainteresuje
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Najpopularniejszy magazyn ogrodniczy na Świecie!
Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020
Zamów z darmową dostawą do domu!