Logo
Logo

Piękna jesień w ogrodzie | Zdjęcia kwiatów, owoców i liści

Jesień w ogrodzie to kolorowe liście, wyjątkowe kwiaty, dojrzałe owoce i błyszczące kasztany. Widoki o tej porze roku potrafią zmieniać się z dnia na dzień, a czasem nawet z godziny na godzinę! Piękne obrazki mogą wyłonić się naprawdę na każdym zakręcie na naszym podwórku, w parku i lesie. Zainspiruj się jesienią na ogród – zobacz naszą galerię zdjęć.

Jesień w ogrodzie jest piękna!

Jesienią, jak w kalejdoskopie, kolory mienią się zielenią, żółcią, pomarańczą, czerwienią, purpurą i fioletem. Pojawiają się wśród jesiennych kwiatów ale też na liściach drzew i krzewów, na bylinach i we wszelkich owocach, orzechach i innych skarbach, które daje nam jesień. Nie można też zapominać o sadach i warzywnikach, gdzie znajdziemy pyszne jabłka, gruszki, dynie, cukinie i wiele innych. Ta piękna pora roku niezmiennie zachwyca fotografów! Zobacz i zainspiruj się naszą galerią zdjęć z jesiennych ogrodów.

Galeria inspirujących zdjęć jesiennych ogrodów

Tekst i zdjęcie tytułowe: Katarzyna Jeziorska

Autor
Piękna jesień w ogrodzie | Zdjęcia kwiatów, owoców i liści
Piękna jesień w ogrodzie | Zdjęcia kwiatów, owoców i liści
Katarzyna Jeziorska

Z wykształcenia i zamiłowania ogrodniczka. Przy kawie, yerba macie czy wszelakiej herbacie chętnie rozmawia o roślinach oraz dzieli się swoimi ogrodniczymi doświadczeniami. Uwielbia pagórkowate ogrody i kuchnię pełną "zielonej alchemii". Istnieje sporo dowodów na to, że ktoś z jej przodków był hobbitem.

Tagi
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (3)

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl