Logo
Logo

Ogród jako drugi salon | Styl vintage i letnie kwiaty cebulowe

Styl vintage w ogrodzie? Czemu nie! To jeden z popularnych trendów. Letnie cebulki doskonale się w niego wpisują i pomagają zmienić przestrzeń na zewnątrz w drugi salon.

Jak stworzyć ogrodowy salon w stylu vintage?

Tradycyjnie

Lubisz tradycję? Cenisz sobie wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie i masz słabość do lokalnych przedsiębiorców? Wiele innych osób również czuje się najlepiej z tym, co znają. Ogród to idealne miejsce, w którym można stworzyć tradycyjną atmosferę dzięki ulubionym kwiatom.

Harmonijnie

Połączenie staroci i przedmiotów w stylu vintage pozwala stworzyć w ogrodzie nowoczesną atmosferę, w której czujemy się bezpiecznie i w której możemy odpocząć w przytulnym miejscu do siedzenia. Rośliny, które mamy w naszych ogrodach od lat, są niezwykle cenne i zasługują na dużo miłości oraz uwagi. W połączeniu z nowymi nasadzeniami tworzą harmonijną całość.

Przytulnie

Ogród jest taki przytulny, że zaczyna przypominać drugi salon. Letnie cebulki, takie jak dalie, liatry, lilie i begonie, tylko podkreślają to wrażenie. Doskonale uzupełniają również pozostałe rośliny. Połącz letnie cebulki w delikatnych, szarawych odcieniach z ciemnymi, uspokajającymi kolorami.

Źródło: iBulb

Tagi
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (3)
Powiązane rośliny
Zwiń Pokaż więcej (2)
 

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl