Logo
Logo
4
Okazje
Artykuł na: 4-5 minut

Ogród jako drugi salon | Styl vintage i letnie kwiaty cebulowe

Styl vintage w ogrodzie? Czemu nie! To jeden z popularnych trendów. Letnie cebulki doskonale się w niego wpisują i pomagają zmienić przestrzeń na zewnątrz w drugi salon.

 

Jak stworzyć ogrodowy salon w stylu vintage?

Tradycyjnie

Lubisz tradycję? Cenisz sobie wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie i masz słabość do lokalnych przedsiębiorców? Wiele innych osób również czuje się najlepiej z tym, co znają. Ogród to idealne miejsce, w którym można stworzyć tradycyjną atmosferę dzięki ulubionym kwiatom.

Harmonijnie

Połączenie staroci i przedmiotów w stylu vintage pozwala stworzyć w ogrodzie nowoczesną atmosferę, w której czujemy się bezpiecznie i w której możemy odpocząć w przytulnym miejscu do siedzenia. Rośliny, które mamy w naszych ogrodach od lat, są niezwykle cenne i zasługują na dużo miłości oraz uwagi. W połączeniu z nowymi nasadzeniami tworzą harmonijną całość.

Przytulnie

Ogród jest taki przytulny, że zaczyna przypominać drugi salon. Letnie cebulki, takie jak dalie, liatry, lilie i begonie, tylko podkreślają to wrażenie. Doskonale uzupełniają również pozostałe rośliny. Połącz letnie cebulki w delikatnych, szarawych odcieniach z ciemnymi, uspokajającymi kolorami.

Źródło: iBulb

Tagi
 
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (8)
Warto przeczytać
Lista zakupów


Komentarze

NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu