Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Andrewex - ogrodzenia drewniane

Kto z nas nie marzy o ogrodzie, w którym można zregenerować swoje siły po ciężkim dniu pracy? Trzeba jednak taki ogród najpierw zaplanować, a potem urządzić. Jednym z elementów, których nie może zabraknąć w ogrodzie są produkty z drewna.

Oferta ogrodzeń drewnianych na naszym rynku jest bogata. Chętnie z niej korzystamy, tym bardziej, że moda na detale ogrodowe z naturalnych materiałów przychodzi do nas bardzo dużymi krokami.

W Polsce rynek produktów z drewna jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Do wyboru mamy wiele produktów różniących się jakością oraz trwałością. Wśród nich wyróżniają się ogrodzenia drewniane oferowane przez firmę ADREWEX, nabywane przez licznych użytkowników z całej Europy. Trafiają one do klientów zarówno o gustach tradycyjnych, jak i modernistycznych.

Największą jednak przewagą wyrobów firmy ANDREWEX jest to, że dzięki procesowi suszenia, jakiemu poddaje się drewno przed przystąpieniem do właściwego procesu obróbki, następuje eksploracja wad powstających podczas wysychania. Już na tym etapie zostają wyeliminowane wady drewna, które powstają w wyniku jego wysychania. Jest to ewenement na skalę krajową, a nawet europejską.

Dla stylu i jakości produktów, firma Andrewex zaprzestała używania zszywek. Zamiast nich korzysta się wszędzie, gdzie to możliwe, ze sztyftów pozostawiających jedynie niewielki otwór, nie niszcząc misternie wykonanych rowków i zaokrągleń.

Połączenia stolarskie stosowane w konstrukcji produktów firmy wynikają z doświadczeń wielu pokoleń rzemieślników-stolarzy. Doświadczenia te w połączeniu z nową technologią powodują, że klienci otrzymują produkty charakteryzujące się wyjątkowymi cechami wytrzymałościowymi oraz dużą trwałością. Dodatkowo, aby poprawić stabilność konstrukcji płotów i podkreślić ich szczególną jakość, na każdym z łączeń czopowych zastosowano wkręty nierdzewne.

Firma ANDREWEX oferuje wyroby wykończone standardowo przy użyciu impregnatów solnych. Znany jest powszechnie zielony kolor impregnacji bezchromowych. Aby wyjść naprzeciw potrzeb klientów i stworzyć asortyment wyróżniający się spośród konkurencyjnych ofert, firma ANDREWEX wprowadziła do sprzedaży nowy system wykończania powierzchni produktów przez zastosowanie trójwarstwowego systemu koloryzującego.

W ofercie firmy Andrewex dostępne jest 5 kolorów wykończenia powierzchni: Brązowy, Teak, Pinia, Cream, Zielony.

Andrewex Andrewex

Firma Andrewex daje 5 lat gwarancji na swoje ogrodzenia, przez co klienci mogą być pewni że raz zamontowane ogrodzenie będzie służyło przez dziesiątki lat.

Prowadząc racjonalną gospodarkę leśną, która zapewnia pełne odnawianie i stały wzrost zasobów leśnych, od 2003 roku ANDREWEX może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu FSC.

Montaż systemu ogrodzeniowego

Montaż systemów ogrodzeń firmy ANDREWEX jest niebywale prosty:

  • Wbijamy lub montujemy kotwy (elementy mocujące słup z ziemią) na odległość 190 cm od siebie.
  • Słupy mocujemy w kotwach.
  • Całe przęsło płotu zamieszczamy pomiędzy słupami.
  • Dokręcamy przęsło do słupów przy pomocy metalowych kątowników (łączników).
  • Z kolejnymi słupami oraz przęsłami postępujemy analogicznie.

Andrewex Sp. z o.o.

Piętno 84
62-740 Tuliszków
www.sklep.andrewex.pl

Andrewex
Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu