Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
6
Do góry

Marzysz o pięknym ogrodzie? Odwiedź Targi GARDENIA

W 2019 roku wiosna jako pierwsza znowu zawita do Poznania! Wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. XIII edycja największej ekspozycji roślin, maszyn i urządzeń ogrodniczych odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

GARDENIA to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat ciekawej i efektywnej aranżacji i pragną przygotować się do nowego sezonu. Już teraz można nabyć bilety na to wydarzenia, które dostępne są online.

KUP BILET

Do udziału zapraszamy miłośników zieleni, hobbystów, osoby spragnione wiosny i lata, które szukają inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni.

Co zobaczysz na GARDENII?

Na co mogą liczyć miłośnicy ogrodów, którzy odwiedzą Targi GARDENIA? Na pewno na najszerszą ofertę ogrodniczą, porady na temat projektowania zielonych przestrzeni, warsztaty z tworzenia trwałych kompozycji roślinnych, wiedzę na temat najnowszych trendów ogrodniczych, możliwość zakupu roślin, drzew, krzewów czy narzędzi ogrodniczych i udział w pokazach oraz warsztatach prowadzonych przez znane polskie gwiazdy ogrodnicze. Przyszłoroczna GARDENIA po raz kolejny wprowadzi miłośników zieleni w nowy sezon ogrodniczy, ukazując innowacyjne rozwiązania, a także nowinki ogrodnicze. Będzie też miejscem wielu inspiracji.

Targi GARDENIA to przede wszystkim długa historia, którą od lat przeżywamy wspólnie z całą branża ogrodniczą – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Każdego roku dokładamy starań, by w przygotowanym przez nas wydarzeniu wzięli udział wszyscy, w których sercach płynie zielona krew – dodaje. Nie inaczej będzie w 2019 roku.

Na dwa tygodnie przed nastaniem kalendarzowej wiosny w Poznaniu spotka się większość liczących w branży ogrodniczej producentów, importerów, hurtowników i szkółkarzy. Szeroką publiczność zapraszamy szczególnie trzeciego dnia Tragów GARDENIA, 23 lutego.

Analizując przygotowania do tegorocznej imprezy śmiało można powiedzieć, że powtórzyliśmy wynik z ubiegłego roku. Dla wielu firm liczących się w branży ogrodniczej udział w Targach GARDENIA jest obowiązkowy. Spodziewamy się udziału większości branżowych liderów, którzy wzorem lat ubiegłych pojawią się na Targach GARDENIA – tłumaczy Jakub Patelka.

Ekspozycja wystawiennicza Targów GARDENIA podzielona będzie na trzy główne bloki tematyczne:

 1. Pierwszy dotyczy artykułów, maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu ogrodniczego, a także torfów, podłoży, chemii ogrodniczej i materiału nasiennego.
 2. Drugi materiału roślinnego, pomocniczego w uprawach, systemów nawadniających i oczek wodnych.
 3. Trzeci małej architektury ogrodowej, grilli i odzieży ogrodniczej. Wzorem lat ubiegłych jeden z pawilonów wypełni również kiermasz ogrodniczy. W każdej z powyższych przestrzeni będą prezentowane premiery rynkowe, które powstały w oparciu o analizę trendów i potrzeb odbiorców.
GARDENII towarzyszą także dwa inne wydarzenia. Są nimi Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days oraz Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej Sport Invest.


Więcej na: www.gardenia.mtp.pl

Warto przeczytać
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 28383
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => urban-jungle-czyli-modne-kwiaty-w-twoim-domu
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50801
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => las-w-sloiku-jak-zrobic-gdzie-kupic-jakie-rosliny-wybrac
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu