Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

"Busem przez polskie ogrody" - nowatorski projekt w ogrodniczej blogosferze!

20. stycznia rusza projekt pt. „Busem przez polskie ogrody”. Jego twórcą jest Tomasz Szostak – autor bloga ogrodniczego "z ogrodem na Ty". W ramach przedsięwzięcia, objedzie busem całą Polskę w poszukiwaniu najciekawszych i najbardziej inspirujących ogrodów.

 

Busem przez polskie ogrody to nowy projekt internetowy, w niespotykanym dotąd wykonaniu.

Jego ideą jest propagowanie świadomego i pełnego pasji ogrodnictwa oraz ukazanie, jak wiele radości może dać samodzielne gospodarowanie przydomową przestrzenią, a także zaprezentowanie najciekawszych rozwiązań w zakresie architektury ogrodowej i nasadzeń roślinnych. A wszystko to bez angażowania dużych budżetów!

Projekt ma edukować, bawić i motywować
do świadomej i wzmożonej troski o własne ogrody.

Tomasz Szostak – autor bloga ogrodniczego z ogrodem na Ty
Tomasz Szostak będzie miał okazję podpatrywać ogrody swoich czytelników. Każdy odcinek będzie zatem opowieścią nie tylko o ogrodzie, ale również o losach jego właścicieli, czego efektem będą relacje na żywo i pełne inspiracji posty.
Busem przez polskie ogrody
Znakiem rozpoznawczym i tytułowym bohaterem projektu jest specjalnie dedykowany bus, którym realizowane będą wizyty w ogrodach. Każdy uczestnik programu otrzyma zestaw upominków.

Kto może wziąć udział?

Projekt ma formułę otwartą, czyli każdy może zgłosić swój ogród, jako kandydata do odwiedzin. Zgłoszenia będą przyjmowane przez cały okres trwania projektu, a zatem od 20. stycznia, niemalże do końca 2018 roku. Kryteria wyboru ogrodów określone są w regulaminie, niemniej szczególną uwagę będą zwracały ogrody tworzone z pasją i pomysłem.

2018-01-18
Więcej informacji na blogu "z ogrodem na Ty"

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu