Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
12
Okazje

GARDENIA 2021 – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu już wkrótce!

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA zmieniają się zgodnie z najwyższymi standardami i duchem czasu. Już 4-6 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się XV edycja tego wydarzenia! Ten niezwykły jubileusz stanowi dobitne potwierdzenie renomy i kluczowego znaczenia GARDENII w branży ogrodniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 

W 2020 roku GARDENIA zgromadziła aż 25 331 uczestników i ponad 400 wystawców, spośród których wielu prezentowało swoje nowości rynkowe, m.in. rośliny ozdobne, produkty przeznaczone do ich pielęgnacji, maszyny i urządzenia. Bilans ubiegłorocznych targów nie pozostawia złudzeń – GARDENIA to dla sektora ogrodniczego najważniejszy punkt kalendarza spotkań biznesowych na targowej mapie Polski!

Gardenia 2020 w oczach wystawców

Flesz targowy Gardenia 2020


Kierunki rozwoju rynku

Organizowana już od 15 lat, GARDENIA to kreator rynku ogrodniczego i barometr jego kondycji, który z jednej strony pośredniczy w procesie wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, z drugiej zaś motywuje polskie i zagraniczne firmy do tworzenia skutecznych strategii rozwoju w nadchodzących latach.

Ogromne zainteresowanie zbliżającą się edycją targów dowodzi, że nadal umożliwiają one zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej w jednym miejscu i czasie. W 2021 r. na GARDENII nie zabraknie czołowych producentów i topowych decydentów w sektorze ogrodniczym. Tym samym targi potwierdzają swój prestiżowy status: panoramy rynku ogrodniczego.

Targi GARDENIA to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku i jedyna w naszym kraju impreza łącząca profesjonalistów i hobbystów z branży ogrodniczej. To ważne źródło inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach w ogrodnictwie. 

Więcej informacji na: www.targigardenia.pl

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu