Logo
Logo
Do góry

Będziemy na 5. Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych

W dniach 3-4 marca 2017, podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu, odbędzie się 5. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Portal ZielonyOgrodek.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym.

 

Spotkanie Blogerów Ogrodniczych odbywa się już po raz piąty. To projekt dobrze znany, o ugruntowanej pozycji, zrzeszający publicystów internetowych działających w szeroko pojętej branży ogrodniczej. Spotkania odbywają się cyklicznie podczas największych wydarzeń ogrodniczych w Polsce (m.in. targów GARDENIA oraz wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE).

Uczestnikami SBO są redaktorzy blogów o tematyce ogrodniczej, autorzy tekstów i filmów, specjaliści od mediów społecznościowych oraz twórcy współpracujący z mediami ogrodniczymi i firmami z branży. W spotkaniach biorą także architekci krajobrazu, ogrodnicy oraz inni specjaliści związani z szeroko pojętym ogrodnictwem. Tradycją spotkań jest przyznawanie przez ich uczestników Nagród Blogerów Ogrodniczych dla najlepszych stoisk wystawienniczych, obecnych na targach.

5. SBO

Z dumą i ogromną przyjemnością dołączamy do innych patronów medialnych, mając nadzieję, że uda nam się nagłośnić to wydarzenie i dotrzeć do wszystkich blogerów ogrodniczych, których podpatrujemy od wielu lat i niezmiennie im kibicujemy!


2017-01-25
Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na facebooku

Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!