Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardenia 2017: Na jesieni pomyśl o wiośnie

W dniach 2-4 marca 2017 roku Poznań po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty ogrodniczej, rozpoczynając nowy sezon dla miłośników zieleni. XI edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA po raz kolejny wprowadzi do ogrodów wiosenną aurę.

Przywitaj wiosnę podczas Targów GARDENIA w Poznaniu!

Teren Targów Poznańskich tętnić będzie inspiracjami, niebanalnymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami ze wszystkich kategorii ogrodniczych. GARDENIA to również okazja do tego, by przyjrzeć się najnowszym trendom ogrodniczym i nowinkom technologicznym.

Targi GARDENIA to festiwal nowości. Miłośnicy zieleni, którzy zajrzą do Poznania będą mogli podziwiać wiele ciekawych kompozycji kwiatowych oraz oryginalne elementy dekoracyjne, a także nabyć ciekawe gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

Pobyt na GARDENII to także wyjątkowa możliwość zakupu nowych narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Do udziału w Targach zapraszamy fanów zieleni, wszystkie osoby spragnione wiosny oraz szukające inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni. GARDENIA to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat ciekawej i efektywnej aranżacji i pragną przygotować się do nowego sezonu.

Ekspozycję wystawienniczą wzbogaci m.in. kiermasz roślin oraz pokazy florystyczne, które odbędą się w ramach Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS towarzyszących GARDENII.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

2016-10-18
Więcej na: www.gardenia.mtp.pl


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
WIELKANOC
Na czasie
WIELKANOC
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu