Logo
Logo
Do góry

Gardenia 2017: Na jesieni pomyśl o wiośnie

W dniach 2-4 marca 2017 roku Poznań po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty ogrodniczej, rozpoczynając nowy sezon dla miłośników zieleni. XI edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA po raz kolejny wprowadzi do ogrodów wiosenną aurę.

Przywitaj wiosnę podczas Targów GARDENIA w Poznaniu!

Teren Targów Poznańskich tętnić będzie inspiracjami, niebanalnymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami ze wszystkich kategorii ogrodniczych. GARDENIA to również okazja do tego, by przyjrzeć się najnowszym trendom ogrodniczym i nowinkom technologicznym.

Targi GARDENIA to festiwal nowości. Miłośnicy zieleni, którzy zajrzą do Poznania będą mogli podziwiać wiele ciekawych kompozycji kwiatowych oraz oryginalne elementy dekoracyjne, a także nabyć ciekawe gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

Pobyt na GARDENII to także wyjątkowa możliwość zakupu nowych narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Do udziału w Targach zapraszamy fanów zieleni, wszystkie osoby spragnione wiosny oraz szukające inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni. GARDENIA to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat ciekawej i efektywnej aranżacji i pragną przygotować się do nowego sezonu.

Ekspozycję wystawienniczą wzbogaci m.in. kiermasz roślin oraz pokazy florystyczne, które odbędą się w ramach Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS towarzyszących GARDENII.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

2016-10-18
Więcej na: www.gardenia.mtp.pl

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu