Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Gardenia 2017: Na jesieni pomyśl o wiośnie

W dniach 2-4 marca 2017 roku Poznań po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty ogrodniczej, rozpoczynając nowy sezon dla miłośników zieleni. XI edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA po raz kolejny wprowadzi do ogrodów wiosenną aurę.

TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
Jesień to doskonały moment na przycinanie żywopłotu, usunięcie suchych i chorych gałęzi z drzew oraz krzewów, przekopanie warzywnego ogródka,...

Przywitaj wiosnę podczas Targów GARDENIA w Poznaniu!

Teren Targów Poznańskich tętnić będzie inspiracjami, niebanalnymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami ze wszystkich kategorii ogrodniczych. GARDENIA to również okazja do tego, by przyjrzeć się najnowszym trendom ogrodniczym i nowinkom technologicznym.

Targi GARDENIA to festiwal nowości. Miłośnicy zieleni, którzy zajrzą do Poznania będą mogli podziwiać wiele ciekawych kompozycji kwiatowych oraz oryginalne elementy dekoracyjne, a także nabyć ciekawe gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

Pobyt na GARDENII to także wyjątkowa możliwość zakupu nowych narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Do udziału w Targach zapraszamy fanów zieleni, wszystkie osoby spragnione wiosny oraz szukające inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni. GARDENIA to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat ciekawej i efektywnej aranżacji i pragną przygotować się do nowego sezonu.

Ekspozycję wystawienniczą wzbogaci m.in. kiermasz roślin oraz pokazy florystyczne, które odbędą się w ramach Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS towarzyszących GARDENII.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

2016-10-18
Więcej na: www.gardenia.mtp.pl

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!