Logo
Logo
Do góry

Gardena: Kosiarki bębnowe

Nowe kosiarki bębnowe marki Gardena charakteryzują się dużymi, profilowanymi kołami z elementami z miękkiego tworzywa. Hartowany, pokryty powłoką antyadhezyjną nóż bębnowy wykonany jest z wysokiej jakości stali.

 

Ręczna kosiarka bębnowa 380 C

Zapewnia precyzyjne cięcie trawy dzięki dokładnemu szlifowi noża bębnowego i noża dolnego. Pokrywa obudowy służy do kontroli rozrzutu ściętej masy. Składana rączka z zamkiem umożliwia oszczędność miejsca podczas przechowywania urządzenia.

Akumulatorowa kosiarka bębnowa 380 Li

Wyposażona jest w mocny, wymienny, 25 V akumulator litowo-jonowy. Może być użytkowana także bez akumulatora - jako kosiarka ręczna. Wskaźnik diodowy pokazuje poziom naładowania akumulatora. Dobrze wyprofilowany uchwyt ułatwia przenoszenie kosiarki. W komplecie: kosze na ściętą trawę, akumulator i ładowarka.

Elektryczna kosiarka bębnowa 380 EC

Wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 400 W. Może być użytkowana także bez podłączenia do prądu - jako kosiarka ręczna. Ścina trawę na zasadzie bezdotykowej techniki cięcia. Rączka z wygodnym wyłącznikiem zapewnia komfortową obsługę urządzenia.

2010-03-16

Warto przeczytać
BALKON
Na czasie
BALKON
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!