Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardena: Kosiarki bębnowe

Nowe kosiarki bębnowe marki Gardena charakteryzują się dużymi, profilowanymi kołami z elementami z miękkiego tworzywa. Hartowany, pokryty powłoką antyadhezyjną nóż bębnowy wykonany jest z wysokiej jakości stali.

Ręczna kosiarka bębnowa 380 C

Zapewnia precyzyjne cięcie trawy dzięki dokładnemu szlifowi noża bębnowego i noża dolnego. Pokrywa obudowy służy do kontroli rozrzutu ściętej masy. Składana rączka z zamkiem umożliwia oszczędność miejsca podczas przechowywania urządzenia.

Akumulatorowa kosiarka bębnowa 380 Li

Wyposażona jest w mocny, wymienny, 25 V akumulator litowo-jonowy. Może być użytkowana także bez akumulatora - jako kosiarka ręczna. Wskaźnik diodowy pokazuje poziom naładowania akumulatora. Dobrze wyprofilowany uchwyt ułatwia przenoszenie kosiarki. W komplecie: kosze na ściętą trawę, akumulator i ładowarka.

Elektryczna kosiarka bębnowa 380 EC

Wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 400 W. Może być użytkowana także bez podłączenia do prądu - jako kosiarka ręczna. Ścina trawę na zasadzie bezdotykowej techniki cięcia. Rączka z wygodnym wyłącznikiem zapewnia komfortową obsługę urządzenia.

2010-03-16


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu