Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019
Do góry

Wystawa "Wśród Nocnej Ciszy"

W dniach 6-20 grudnia 2009 r. w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się szósta edycja bożonarodzeniowej wystawy dekoracji świątecznych "Wśród Nocnej Ciszy". Wystawę będzie można oglądać w godzinach od 10.00 do 16.00. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesności znajdą tu wiele inspiracji.

Celem wystawy jest zaprezentowanie rozwiązań aranżacji wnętrz w okresie świat Bożego Narodzenia. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać specjalnie przygotowane pomieszczenia, do których zostaną dobrane dekoracje świąteczne na drzwi, okna, czy komody. Przedstawione zostaną także pomysły na ubranie choinki. Najmłodsi uczestnicy wystawy w zaaranżowanych wnętrzach będą mogli odnaleźć motywy znanych bajek.


Wystawa cieszy się dużym uznaniem i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym. Rokrocznie odwiedza ją średnio 6 tys. osób.

Wstęp jest bezpłatny, za okazaniem biletu do ogrodu (normalny - 5 zł, ulgowy - 2,5 zł). Organizatorami wystawy są: Muzeum Pałacu w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Biuro Kwiatowe Holandia.

Wystawa Wśród Nocnej Ciszy
Wystawa Wśród Nocnej Ciszy
fot. Biuro Kwiatowe Holandia

 


Komentarze

To Cię zainteresuje
Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.