Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
59
Okazje

Nawóz z hydrożelem | Jakie wybrać i gdzie kupić?

TerraCottem Universal to najpopularniejszy hydrożel ogrodniczy z nawozem. To nowoczesny preparat, łączący w sobie 4 substancje: nawóz, hydrożel, materiał nośnikowy oraz lawę wulkaniczną. Dzięki niemu zapewnisz roślinom stały dostęp do wody i składników pokarmowych. Sprawdź, dlaczego warto go kupić w naszym sklepie!

 

Nawóz z hydrożelem | Jak działa?

TerraCottem Universal to innowacyjny nawóz do gleby, który dostarcza roślinom wielu korzyści, takich jak: stały dostęp do wody, zredukowanie stresu w okresach suszy, szybszy, głębszy i intensywniejszy rozwój systemu korzeniowego, nawet o kilka tygodni przedłużony okres kwitnienia i owocowania. Dodatkowo produkt pozytywnie wpływa na właściwości gleby: poprawia jej zdolność do magazynowania wody, aktywuje życie mikrobiologiczne, a także spulchnia ją i napowietrza.

Wpływa na lepszy rozwój systemu korzeniowego co pozwala na zmniejszenie wielkości i częstotliwości podlewania roślin od 40% aż do 75% oraz ich nawożenia o ok. 60%. Daje gwarancję odpowiedniego wzrostu i rozwoju roślin w każdych, również niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Nawóz z hydrożelem | Jaki ma skład?

W skład produktu wchodzi ponad 20 składników z 4 grup, które tworzą unikalną kompozycję wspierającą wzrost, rozwój, kwitnienie i owocowanie roślin. Długoletnie badania pozwoliły stworzyć odpowiednią mieszankę, która w najlepszy sposób wpływa na rośliny i pomaga im optymalnie rosnąć.:

Hydrożel magazynujący i oddający wodę roślinom.
Nawóz, zawierający dawki startowe nawozów mineralnych i organicznych (rozpuszczalnych i o spowolnionych uwalnianiu) oraz mikroelementy (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) zapewniają całkowite odżywienie rośliny.
Materiał nośnikowy pobudzający rozwój rośliny i jej ulistnienie.
Lawa wulkaniczna równomiernie rozprowadzająca wszystkie składniki w glebie i napowietrzająca ją.

Jednorazowa dawka nawozu z hydrożelem zmieszana z ziemią jest wszystkim, czego potrzebuje roślina by bujnie rosnąć, pięknie kwitnąć i dorodnie owocować.

Nawóz z hydrożelem | Jaki kupić?

Produkt polecany jest w uprawie roślin ogrodowych, balkonowych i domowych. Jest przeznaczony do stosowania zarówno podczas sadzenia, siania jak i renowacji zieleni. Z łatwością kupisz go w naszym sklepie internetowym.

nawóz z hydrożelem 100g

Nawóz z hydrożelem
100 g

Hydrożel i nawóz wieloskładnikowy dla roślin do stosowania doglebowego podczas sadzenia, wysiewania nasion lub renowacji zieleni. Małe opakowanie wystarczy na kilka doniczek.

KUP ONLINE

TerraCottem universal 4 w 1

Nawóz z hydrożelem
750 g

Średnie opakowanie wystarczy na cały balkon.

KUP ONLINE

Nawóz z hydrożelem
10 kg

Duże opakowanie starczy na cały ogród.

KUP ONLINE
Więcej produktów do ogrodu znajdziesz w internetowym sklepie ogrodniczym Sklep.ZielonyOgrodek.pl

Sprawdź NOWOŚCI i PROMOCJE!

 Tekst: Redakcja ZielonyOgrodek.pl, zdjęcie: Pixabay

Tagi
Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (5)

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu