Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2022
59
Okazje

Nawóz z hydrożelem | Jakie wybrać i gdzie kupić?

TerraCottem Universal to najpopularniejszy hydrożel ogrodniczy z nawozem. To nowoczesny preparat, łączący w sobie 4 substancje: nawóz, hydrożel, materiał nośnikowy oraz lawę wulkaniczną. Dzięki niemu zapewnisz roślinom stały dostęp do wody i składników pokarmowych. Sprawdź, dlaczego warto go kupić w naszym sklepie!

 
Z artykułu dowiesz się:
  • Jak działają nawozy z hydrożelem?
  • Jaki skład mają nawozy z hydrożelem?
  • Który nawóz z hydrożelem warto kupić?

Dlaczego do nawozów dodawany jest hydrożel?

TerraCottem Universal to innowacyjny nawóz do gleby, który dostarcza roślinom wielu korzyści, takich jak: stały dostęp do wody, zredukowanie stresu w okresach suszy, szybszy, głębszy i intensywniejszy rozwój systemu korzeniowego, nawet o kilka tygodni przedłużony okres kwitnienia i owocowania. Dodatkowo produkt pozytywnie wpływa na właściwości gleby: poprawia jej zdolność do magazynowania wody, aktywuje życie mikrobiologiczne, a także spulchnia ją i napowietrza.

Wpływa na lepszy rozwój systemu korzeniowego co pozwala na zmniejszenie wielkości i częstotliwości podlewania roślin od 40% aż do 75% oraz ich nawożenia o ok. 60%. Daje gwarancję odpowiedniego wzrostu i rozwoju roślin w każdych, również niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Co mają w sobie nawozy z hydrożelem?

W skład produktu wchodzi ponad 20 składników z 4 grup, które tworzą unikalną kompozycję wspierającą wzrost, rozwój, kwitnienie i owocowanie roślin. Długoletnie badania pozwoliły stworzyć odpowiednią mieszankę, która w najlepszy sposób wpływa na rośliny i pomaga im optymalnie rosnąć.:

Hydrożel magazynujący i oddający wodę roślinom.
Nawóz, zawierający dawki startowe nawozów mineralnych i organicznych (rozpuszczalnych i o spowolnionych uwalnianiu) oraz mikroelementy (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) zapewniają całkowite odżywienie rośliny.
Materiał nośnikowy pobudzający rozwój rośliny i jej ulistnienie.
Lawa wulkaniczna równomiernie rozprowadzająca wszystkie składniki w glebie i napowietrzająca ją.

Jednorazowa dawka nawozu z hydrożelem zmieszana z ziemią jest wszystkim, czego potrzebuje roślina by bujnie rosnąć, pięknie kwitnąć i dorodnie owocować.

Jaki nawóz z hydrożelem najlepiej kupić?

Produkt polecany jest w uprawie roślin ogrodowych, balkonowych i domowych. Jest przeznaczony do stosowania zarówno podczas sadzenia, siania jak i renowacji zieleni.

Nawoz z hydrozelem TerraCottem 100 g gdzie kupic
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 100 g
Hydrożel i nawóz wieloskładnikowy dla roślin do stosowania doglebowego podczas sadzenia, wysiewania nasion lub renowacji zieleni. Małe opakowanie wystarczy na kilka doniczek.
Kup online tutaj
TerraCottem universal 4 w 1
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 750 g
Średnie opakowanie wystarczy na cały balkon.
Kup online tutaj
Nawoz z HYDROZELEM TerraCottem® Universal 5 kg
Nawóz z HYDROŻELEM – TerraCottem® Universal – 5 kg
Duże opakowania starczą na cały ogród.
Kup online tutaj
Więcej produktów do ogrodu znajdziesz w internetowym sklepie ogrodniczym Sklep.ZielonyOgrodek.pl

Sprawdź NOWOŚCI i PROMOCJE!

 Tekst: Redakcja ZielonyOgrodek.pl, zdjęcie: Pixabay

Autor
Nawóz z hydrożelem | Jakie wybrać i gdzie kupić?
Nawóz z hydrożelem | Jakie wybrać i gdzie kupić?
Sklep ogrodniczy

Eksperci sklepu ogrodniczego zielonego ogródka podpowiedzą Wam, co warto kupić, by zakładać i pielęgnować ogrody przydomowe. Podpowiadają także, jak dbać o rośliny i uniknąć błędów w uprawie roślin doniczkowych.

Tagi
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (5)Komentarze


Twoja strona ogrodu