Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Akcja 100 drzew dla Warszawy - dowiedz się jak zdobyć drzewo za darmo!

Włącz się do akcji 100 drzew dla Warszawy. Do dnia 30.07.2014 można wysyłać zgłoszenia do organizatora. Można dostać drzewo zupełnie za darmo.

Akcja 100 drzew dla Warszawy
Więcej informacji o akcji na: kwiatkibratki.pl/100-drzew/

O Akcji

Wszyscy możemy chronić środowisko. Czy wiesz, że aż 95% tekstyliów nadaje się do ponownego wykorzystania, co pozwala ograniczyć ich niekorzystny wpływ na środowisko?

Akcja firmy H&M i Fundacji HUSH Warsaw to wspólny projekt promujący świadome używanie mody pod hasłem Nie dajmy zmarnować się modzie!

Podczas targów mody HUSH Warsaw 7–8 czerwca w Arkadach Kubickiego udało się osiągnąć cel i zebrać ponad 1 tonę niechcianych tekstyliów, które po odpowiedniej selekcji posłużą do ponownego wykorzystania lub przetworzenia.

Teraz, we współpracy z pracownią Kwiatkibratki oraz fundacją Hush Warsaw, firma H&M podaruje Warszawie 100 drzew.

Jak zdobyć drzewo?


Przyłącz się do akcji – posadź drzewo (*) w wybranym przez siebie miejscu w Warszawie i zamień niechciane ubrania na tlen!

W dniach 20 lipca – 07 sierpnia - każdy, kto chce wziąć udział w akcji „100 Drzew" może wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: www.kwiatkibratki.pl/100drzew/formularz/

Pobrany formularz należy wypełnić i odesłać na adres e-mail: 100drzew@kwiatkibratki.pl lub pocztą na adres: Fundacja HUSH Warsaw ul. Bracka 23/23 00-028 Warszawa do dnia 30.07.2014

09 sierpnia każdy, kto otrzyma potwierdzenie udziału, będzie mógł odebrać swoje drzewo, które potem (zgodnie z instrukcją) posadzi w wybranym miejscu.

* Do wyboru jedno z czterech drzew:

  1. Brzoza brodawkowata
  2. Głóg jednoszyjkowy
  3. Lipa drobnolistna
  4. Wierzba biała odmiana zwisająca

Źródło: kwiatkibratki.pl oraz hushwarsaw.com

Na zdjęciu tytułowym: organizatorzy akcji 100 drzew – od lewej:
A. Pięta / Fundacja HUSH Warsaw, G. Młynarski / Kwiatkibratki, M. Nowak / Fundacja HUSH Warsaw, B. Drewiczewska / Kwiatkibratki, M. Korcz / Fundacja HUSH Warsaw

Komentarze

To Cię zainteresuje
Nowe treści
Remont ogrodu
Temat miesiąca
Remont ogrodu
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.