Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020
Do góry

McCulloch: Pilarka, nożyce, dmuchawa, podkaszarka i kosiarka - pomysły na prezent na Dzień Ojca

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. McCulloch proponuje uczcić tę piękną tradycję i pomóc w doborze prezentu dla naszych Ojców. Prezentujemy kilka pomysłów na prezenty z tej okazji – aby każdy mógł udowodnić swojemu Tacie, jak bardzo jest dla niego ważny i inspirujący.

Mężczyźni wbrew pogłoskom są bardzo wymagający, zdyscyplinowani, zorganizowani i staranni. W swojej pracy chcą być skuteczni, tak aby każdy mógł na nich polegać. Dokładnie takie same są maszyny McCulloch. Nie uznają pomyłek, niedbalstwa, walczą z lenistwem, bo ciągle chcą być w ruchu. Najlepiej przekonać się o tym „na własnej skórze”, albo raczej na trawnikach, krzewach i drzewach w ogrodzie.

Dla ambitnych drwali -  pilarka spalinowa McCulloch CS 340

Pilarka Spalinowa McCULLOCH CS 340

Cięcie drewna kominkowego, ścinanie drzew, czy przycinanie gałęzi to tylko kilka czynności, których nie da się uniknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Te zadania bywają przykre, męczące i czasochłonne, a spadają prawie wyłącznie na męskie barki. Jeśli więc czujecie, że Waszym ojcom przyda się wyręczenie – nie musicie sami zakasywać rękawów – postawcie na pilarkę spalinową CS 340.

Niepowtarzalny kompaktowy model z silnikiem z technologią OxyPower, chętnie podejmie się nawet najtrudniejszych wyzwań. Szczęśliwe będą także Panie Domu oraz środowisko, bo pilarka redukuje emisję spalin i zużywa mniej paliwa.

Wyposażona dodatkowo w szybki i prosty rozruch dzięki systemowi Soft Start, pompce paliwa oraz zespolonym dźwigniom ssania i zapłonu. To nie koniec zalet tej niepozornej i eleganckiej maszyny – więcej pokaże sama, jeśli obdarujecie ją zaufaniem.

Dla mężczyzn ceniących nie tylko wygląd, ale i charakter – nożyce McCulloch ERGOLITE 6028

Nożyce McCulloch ERGOLITE 6028

Łatwe i lekkie w obsłudze okażą się idealnym narzędziem pracy także dla tych mniej energicznych i żywiołowych Panów.

Nie należy się obawiać obciążenia pleców, ani ogólnego zmęczenia organizmu. Trudno będzie więc znaleźć wymówkę przed zabraniem się do pracy. Jeżeli chcemy nadać żywopłotowi optymalny wygląd musimy poświęcić tej roślinie sporo uwagi i zaangażowania.

Nożyce gwarantują pełen komfort – łatwy rozruch dzięki systemowi Soft Start oraz pompce paliwa. Wyposażone są w mocny, wydajny silnik i skuteczny system tłumienia drgań. Nie ma na co czekać – idealna kondycja zawsze wymaga pracy!

Zamiast zamiatać problemy pod dywan – lepiej je zdmuchnąć dmuchawą McCulloch GBV 325


Dmuchawa McCULLOCH GBV 325

Gnijące liście, czy inne odpady nie są mile widziane na naszym trawniku. W ogrodzie warto w tym celu wesprzeć się najskuteczniejszą do tego maszyną McCulloch, która błyskawicznie pozbędzie się śmieci czy skoszonej trawy.

Ma trzy funkcje w jednej formie – jest dmuchawą, odkurzaczem i rozdrabniarką. Łatwe mocowanie rury, intuicyjne elementy sterujące i końcówka wylotowa zwiększająca siłę wydmuchu to cechy zapewniające komfort i wygodę użytkowania w każdej sytuacji.

Sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga – dzięki podkaszarce McCulloch TRIMMAC

Podkaszarka McCulloch TRIMMAC

Czasami nie doceniamy tego, co najpiękniejsze w małych formach – tak jak podkaszarek, które nie dorównują mocą i wielkością kosiarkom, ale są zdecydowanie bardziej zgrabne i dotrą tam, gdzie inne urządzenia nie dadzą rady.

Służą pomocą w różnych sytuacjach, gdy nie wiemy co kryje się pomiędzy rabatami, na krawędziach żywopłotów, czy w każdej innej szczelinie, których ogrody posiadają aż za wiele.

Jej szczególne walory ergonomiczne gwarantują przyjemną obsługę, by nasze posesje były ciągle w dobrej formie. Pracuje nad tym zakrzywiony wałek oraz uchwyt pałąkowy, a dwuczęściowy wał zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania i transportu podkaszarki. Pompka paliwa ułatwia uruchamianie silnika. Sprzęt dla każdego ogrodnika, który czasem woli wziąć sprawy w swoje ręce.

Współzawodnik i współpracownik do działań specjalnych – kosiarka McCulloch M46-140WR


Kosiarka McCULLOCH M46-140WR

Każdy czasem zasługuje na odrobinę luksusu, szczególnie każdy ojciec. Modele McCulloch potrafią skutecznie zadziwiać, nawet najwytrawniejszych ogrodników i perfekcyjnych Panów Domu. Przy wyborze prezentu na Dzień Ojca warto pochylić się nad kosiarką M46-140WR. To średniej wielkości kosiarka o stałej prędkości napędu i szerokości cięcia 46 cm.

Wyposażona w pojemnik na trawę i funkcję mulczowania, dzięki której ścięta trawa może powrócić na trawnik, pełniąc funkcję nawozu. Składa się z wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji ze stalowym zespołem tnącym. Duże koła ułatwiają manewrowanie kosiarką, a proste mycie mamy zagwarantowane dzięki przyłączu wody.

Źródło: McCulloch


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (5)

Komentarze

Wieści z branży
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Twoja strona ogrodu