Logo
Logo
Do góry

Broil King: Nowe modele grilli dostępne od 2014 roku

Kontynuując tradycję budowania wysokiej jakości grilli gazowych firma Broil King wprowadzi na rynek w 2014 kilka nowych modeli, które są odpowiedzią na potrzeby miłośników grillowania.

Nowe grille ogrodowe Broil King Baron oprócz dużej funkcjonalności posiadają również nowoczesny a zarazem klasyczny design. Grille ogrodowe z tej serii gwarantują niezawodną funkcjonalność oraz łatwość obsługi, co daje ogromną radość wszystkim miłośnikom dobrego smaku. Grille te zostały wyposażone w ciężkie dwustronne ruszty żeliwne, system Flav-R-Wave wykonany ze stali nierdzewnej, palniki wykonane w technologi Dual-Tube oraz zawory Linear-Flow zapewniające precyzyjną kontrolę temperatury. Bardzo przestronna szafka pozwala zmieścić 11 kg butlę gazową, oraz przydatne akcesoria do grillowania. Stylowe modele serii Baron są jak kuchnia na tarasie, tylko znacznie bardziej funkcjonalne. Przestronna szafka oraz duże boczne półki zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wszelkiego typu przybory kuchenne i przyprawy. W Polsce będą dostępne 2 modele z serii Baron: Broil King Baron 320 i Broil King Baron 340.

W ofercie Broil King na 2014 rok każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie grille charakteryzują się nadzwyczajną jakością. Nie inaczej jest w przypadku nowych modeli Broil King Monarch. Grille gazowe z serii Monarch zostały wyposażone w piekarnik zbudowany z nierdzewnego odlewanego aluminium, opatentowany system palników Dual-Tube oraz wyjątkowo trwałe komponenty ze stali nierdzewnej. Nowe grille Monarch zostały dodatkowo wyposażone w składane półki z hakami na akcesoria, a od nowo zaprojektowana szafka zapewnia łatwy dostęp do butli z gazem. Nowe stylowe grille gazowe z serii Monarch są gwarancją niezawodności i jakości za bardzo przystępną cenę. W naszej ofercie będą dostępne modele: Broil King Monarch 320 i Broil King Monarch 340 (z kuchenką boczną) Nowe grille gazowe z serii Royal spełniają równie rygorystyczne standardy co wszystkie pozostałe urządzenia firmy Broil King i wyróżniają się całą gamą atrakcyjnych funkcji i dodatkowego wyposażenia.

Nowe grille gazowe z serii Royal zostały wyposażone w system palników rurowych wykonanych ze stali nierdzewnej o mocy 8,8 kW, najwyższej jakości ruszty żeliwne oraz wykonany ze stali nierdzewnej system Flav-R-Wave. Całość dopełnia szafka na butlę gazową oraz opuszczane boczne półki z hakami na akcesoria do grillowania. Dzięki niewielkim rozmiarom i składanym bocznym półkom urządzenia z serii Royal są idealne dla małych rodzin i mniejszych przestrzeni. W naszej ofercie będą dostępne modele: Broil King Royal 320 i Broil King Royal 340 Wszystkie nowe modele grilli i dodatków do grillowania będzie można zamawiać już od wiosny 2014 roku.

Źródło: Broil King


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu