Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

Fiskars: Gwiazdkowe prezenty dla pasjonatów ogrodnictwa

Propozycja Fiskars na świąteczny prezent to zestawy przede wszystkim wielofunkcyjne, które przydadzą się zarówno w ogrodzie, w lesie jak i podczas prac budowlanych. Taka niespodzianka pod świątecznym drzewkiem sprawi ogromną radość każdemu, kto stawia na funkcjonalność, oryginalne wzornictwo i jakość, która gwarantuje że prezent posłuży nam przez lata.

 
Gwiazdkowe prezenty. My First Fiskars  
My First Fiskars  

Dla najmłodszych - My First Fiskars

Dzieci często naśladują dorosłych i chcą wykonywać takie czynności jak oni, również te związane z pracą wokół domu. Fiskars pomyślał o najmłodszych ogrodnikach i na prezent proponuje między innymi skrzynkę z małymi narzędziami. W jej skład wchodzi łopatka, szufelka, zmiotka, a nawet narzędzie do formowania i wygładzania piasku. Całe wyposażenie przyda się nie tylko podczas pracy w ogródku, ale również w czasie zabaw w piaskownicy lub na plaży.

Dla nieco starszych dzieci Fiskars przygotował miniatury prawdziwych narzędzi ogrodniczych, takich jak: szufla, szpadel, grabie i szczotka. Dzięki temu, dzieci będą mogły asystować rodzicom podczas wykonywania wszelkich prac w ogrodzie. To, co wyróżnia narzędzia z linii My First Fiskars, to prosty design w połączeniu z wyrazistymi kolorami. Głowice narzędzi zostały wykonane z tworzywa charakteryzującego się lekkością oraz wytrzymałością. Wszystkie narzędzia mają certyfikat CE, będący gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników narzędzi.

Gwiazdkowe prezenty Fiskars
Zestaw Inspiration: kultywator Viola, łopatka Viola, podkładka pod kolana i rękawiczki ochronne.

Dla perfekcyjnej Pani ogródka – Zestaw Inspiration

Zestaw Inspirations™ od Fiskars to linia narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, balkonowych, jak i rabatowych. Są to ergonomiczne, lekkie, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne narzędzia, idealnie nadające się do pracy zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie.
W skład zestawu wchodzi:

  • Łopatka Viola to narzędzie, które nadaje się zarówno do sadzenia, jak i przesadzania roślin. Wykonana jest z trwałego tworzywa FiberComp™, które zapewnia wytrzymałość, a zarazem lekkość.
  • Doskonałym uzupełnieniem do łopatki jest kultywator Viola, wykonany z tego samego trwałego materiału co łopatka. Narzędzie to służy do aeracji gleby. Jest bardzo lekkie i wytrzymałe, do tego nie rdzewieje i nie pęka. Zarówno kultywator jak i łopatkę można ostrzyć.
  • W zestawie Inspirations™ znajdziemy także podkładkę pod kolana. Dzięki niej praca będzie znacznie przyjemniejsza. Podkładka ma wymiary 45x20 cm.
  • W celu zapewnienia dodatkowej ochrony w zestawie znajdziemy także rękawiczki ochronne, które zabezpieczą dłonie przed brudną ziemią.

Dla kolekcjonerów mocnych wrażeń

Gwiazdkowe prezenty. Zestaw samochodowy Gwiazdkowe prezenty Fiskars. Zestaw z siekierką
Zestaw samochodowy Zestaw z siekierką

Zestaw samochodowy Toporek X5 jest narzędziem lekkim i poręcznym o małych rozmiarach. Idealnie nadaje się do mniej wymagających prac w gospodarstwie oraz prac ogrodniczych. Wyróżnia go optymalny kształt ostrza oraz idealne wyważenie. Trzonek toporka wykonany jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego tworzywa FiberComp™, a antypoślizgowa rączka z tworzywa SoftGrip™ umożliwia pewny chwyt. Specjalnie wyprofilowane zakończenie trzonka chroni przed wyślizgnięciem się narzędzia z dłoni.

Piła do Drewna Xtract S to doskonałe uzupełnienie toporka. Specjalne uzębienie pił zapewnia szybkie i efektywne cięcie. Nowy, wygodny zaczep do paska zapewnia wygodę w użyciu i bezpieczeństwo. Piły Fiskars Xtract™ zapewniają skuteczne cięcie gałęzi i desek. Mają ergonomiczną, pokrytą tworzywem SoftGrip™, rękojeść z osłoną na palce. Kolejnym elementem zestawu jest uniwersalny nóż Fiskars. Ostrze osadzone w poliamidowej rękojeści oraz praktyczna pochwa umożliwiają bezpieczne przechowywanie noża. Kształt rączki skonstruowany jest w taki sposób, aby chronić palce. Ostrze o długości 10 cm wykonane jest ze stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się też praktyczna torba Fiskars, w której możemy przechowywać i transportować narzędzia.

źródło i fot.: Fiskars

Warto przeczytać
 
Twoja strona ogrodu