Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
Okazje

Bruk-Bet: Kostka brukowa Parkiet - nawierzchnia dla nowoczesnej architektury

Kostka brukowa Parkiet wyróżnia się formą dużych, smukłych prostokątów przypominających wyglądem masywne klepki parkietowe. Najnowsza propozycja w ofercie firmy Bruk-Bet przełamuje klasyczne postrzeganie nawierzchni z kostki brukowej jako wykonanej z drobnych, kwadratowych elementów.

 

Kostka brukowa Parkiet

Rozległe przestrzenie takie jak podjazdy lub placyki przy domach jednorodzinnych czy rynki i skwery miejskie wymagają od nawierzchni nie tylko wyjątkowej wytrzymałości na codzienną eksploatację, ale także subtelnego wkomponowania się w otaczającą zabudowę.

Projekt kostki brukowej Parkiet firmy Bruk-Bet został przygotowany z myślą o zagospodarowywaniu terenu wokół budynków o nowoczesnej architekturze oraz otwartych przestrzeni miejskich. Jej pięć dużych elementów o różnych rozmiarach i ośmiocentymetrowej grubości stanowi stabilną podstawę dla podjazdów i placów obciążonych ruchem samochodowym. Dwa typy powierzchni - śrutowany rustical oraz zróżnicowany w wybarwieniu color-mix - zachwycają kolorystyką zaczerpniętą z naturalnych skał.

Kostka brukowa jak parkiet
Kostka brukowa jak parkiet (fot. Bruk-Bet).

Geometryczny kształt poszczególnych elementów Parkietu dobrze prezentuje się w prostych ułożeniach rzędowych. Ich lekko sfazowane krawędzie uwydatniają linie spoin tworzące regularną siatkę na całej powierzchni. Nawierzchnie wykonane z kostki brukowej Parkiet nadają przestronności i lekkości otoczeniu. Mogą również optycznie wydłużać przestrzeń. Współgrają z nowoczesną architekturą inspirowaną modernistycznymi bryłami.

Kostka brukowa Parkiet:

  • Typy powierzchni: pastelowa harmonia, wapień dewoński, granodioryt, granit, andezyt
  • Wymiary: 300x120x80 mm, 380x120x80 mm, 530x120x80 mm, 530x160x80 mm, 680x160x80 mm
  • Cena kostki: 71,34-92,50 zł brutto/mkw

źródło i fot.: Bruk-Bet

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT