Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
1
Okazje

Bosch: Lekka piła do cięcia gałęzi o średnicy do 80 mm

Piła do gałęzi Skil Lynx, to narzędzie przeznaczone dla właścicieli ogrodów, którzy poszukują lekkiej i kompaktowej piły do cięcia gałęzi o średnicy do 80 mm.

 

Nawet w niewielkim miejskim ogrodzie zwykle znajdują się drzewa i krzewy. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać okresowe cięcie pielęgnacyjne, czy po prostu uciąć martwą lub złamaną gałąź, w każdym ogrodzie zawsze przyda się piła do cięcia gałęzi. Cięcie ręczną piłą ogrodową trwa jednak długo i jest męczące, zaś piła łańcuchowa jest ciężka i praca nią wymaga dużej ostrożności.

Do takich prac najlepiej użyć lekkiej i kompaktowej piły do gałęzi Skil Lynx. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących praktycznego i niezawodnego narzędzia ogrodowego o najlepszej relacji jakości do ceny.

Piła z praktycznym uchwytem
Piła z praktycznym uchwytem (fot. Bosch).

Piła do cięcia gałęzi - zalety pracy i łatwe przechowywanie

Piła do gałęzi Skil Lynx wyposażona jest w ruchomy brzeszczot o długości 150 mm, który jest wprawiany w ruch przez silnik o mocy 350 W, co pozwala na efektywne cięcie gałęzi o średnicy do 80 mm. Narzędzie jest ergonomiczne: ma niewielkie rozmiary, niską wagę (zaledwie 1,5 kg) i miękką okładzinę uchwytu zapewniającą pewny chwyt oraz pełną kontrolę nad narzędziem podczas pracy.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niską wagę piła do gałęzi sprawdzi się szczególnie w trudnych warunkach pracy: podczas cięcia jedną ręką, nad głową, w miejscach trudno dostępnych lub na drabinie.

Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia z gamy Skil Urban Series, także piła do gałęzi Skil Lynx została zaprojektowana zgodnie z koncepcją 'Easy Storage', która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie narzędzia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Narzędzie jest dostarczane wraz z praktycznym uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim piłę.

Wymiana brzeszczotu
Szybka wymiana brzeszczotu (fot. Bosch).

Szybka i łatwa wymiana brzeszczotów

Dzięki systemowi Clic wymiana brzeszczotu jest wyjątkowo łatwa. Wystarczy przekręcić dźwignię blokującą brzeszczot, wysunąć stary brzeszczot i wymienić go na nowy. W wyposażeniu standardowym znajdują się 2 brzeszczoty do drewna.

Piła do gałęzi Skil Lynx będzie dostępna w sprzedaży od sierpnia 2013 r.

źródło i fot. Bosch

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu