Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Husqvarna: Kosiarki Automower nagrodzone za cichą pracę

Automatyczne kosiarki Husqvarna Automower® to oryginalne maszyny, które jako pierwsze otrzymały nagrodę Quiet Mark w kategorii "Narzędzia ogrodowe i kosiarki".

To wspaniała inicjatywa i jesteśmy zaszczyceni nagrodą dla kosiarki Automower®. Ta nowoczesna maszyna pozwala użytkownikowi w pełni cieszyć się swoim ogrodem - bez zbędnej pracy i hałasu z nim związanego. Najcichszy model kosiarki pracuje z natężeniem dźwięku 58 decybeli, co odpowiada głośności normalnej rozmowy - powiedział Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer Husqvarna.

Quiet Mark to Międzynarodowy certyfikat przyznawany przez UK Noise Abatement Society, w 25 kategoriach. Misją organizacji jest wdrażanie systemów redukujących poziom hałasu na całym świecie, a także wspólne działanie na rzecz poprawienia warunków życia ludzi.

Wyniki tegorocznego Globalnego Raportu Ogrodniczego Husqvarna jednoznacznie wskazują, że przebywanie na świeżym powietrzu kojarzone jest z poczuciem relaksu i odprężenia. Bliski kontakt z naturą poprawia nasze samopoczucie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie. Spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz budynków, a nasze ogrody stają się nie tylko miejscem wytężonej pracy, ale przede wszystkim oazami spokoju i ciszy.

UK Noise Abatement Society, brytyjska organizacja działająca na rzecz ograniczenia poziomu hałasu, przyznała nagrody dla najcichszych sprzętów z całego świata. Wśród laureatów znalazła się automatyczna kosiarka Husqvarna Automower®, a dokładniej cała rodzina tych produktów.

Komentarze

Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.