Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Husqvarna: Kosiarki Automower nagrodzone za cichą pracę

Automatyczne kosiarki Husqvarna Automower® to oryginalne maszyny, które jako pierwsze otrzymały nagrodę Quiet Mark w kategorii "Narzędzia ogrodowe i kosiarki".

To wspaniała inicjatywa i jesteśmy zaszczyceni nagrodą dla kosiarki Automower®. Ta nowoczesna maszyna pozwala użytkownikowi w pełni cieszyć się swoim ogrodem - bez zbędnej pracy i hałasu z nim związanego. Najcichszy model kosiarki pracuje z natężeniem dźwięku 58 decybeli, co odpowiada głośności normalnej rozmowy - powiedział Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer Husqvarna.

Quiet Mark to Międzynarodowy certyfikat przyznawany przez UK Noise Abatement Society, w 25 kategoriach. Misją organizacji jest wdrażanie systemów redukujących poziom hałasu na całym świecie, a także wspólne działanie na rzecz poprawienia warunków życia ludzi.

Wyniki tegorocznego Globalnego Raportu Ogrodniczego Husqvarna jednoznacznie wskazują, że przebywanie na świeżym powietrzu kojarzone jest z poczuciem relaksu i odprężenia. Bliski kontakt z naturą poprawia nasze samopoczucie oraz pozytywnie wpływa na zdrowie. Spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz budynków, a nasze ogrody stają się nie tylko miejscem wytężonej pracy, ale przede wszystkim oazami spokoju i ciszy.

UK Noise Abatement Society, brytyjska organizacja działająca na rzecz ograniczenia poziomu hałasu, przyznała nagrody dla najcichszych sprzętów z całego świata. Wśród laureatów znalazła się automatyczna kosiarka Husqvarna Automower®, a dokładniej cała rodzina tych produktów.

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu