Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2020
Do góry

Dremel: 80 lat na rynku

55 zarejestrowanych patentów, obecność w 50 krajach, a także kolejne nowości produktowe każdego roku, to podsumowanie 80 lat obecności marki Dremel na rynku. Naprawy w mieszkaniu i ogrodzie oraz realizacja niepowtarzalnych projektów dekoracyjnych stały się jeszcze prostsze do zrealizowania.

Z pomysłowości i konsekwencji młodego Austriaka Alberta J. Dremela zrodziła się firma, która od wielu lat pomaga użytkownikom na całym świecie rozwiązywać codzienne problemy techniczne wokół domu.

Produkty Dremel to seria niezawodnych narzędzi wielofunkcyjnych przeznaczonych do wykonywania drobnych prac naprawczych  w domu i ogrodzie. Pozwalają one również realizować kreatywne projekty dekoracyjne. Narzędzia są proste w obsłudze, pozwalają przy pomocy jednego, wysokoobrotowego urządzenia oraz różnych przystawek i akcesoriów wykonać wiele czynności - ciąć, polerować, grawerować, szlifować wiele materiałów. Niekonwencjonalnie zdobiona ceramika, meble, a nawet szkło, czy ręcznie wykonana biżuteria to tylko kilka przykładów projektów - narzędzia Dremel nie znają granic.

Anna Chmielewska, Brand Manager marki Dremel w Polsce, podkreśla: 80 lat doświadczeń we współpracy z ekspertami zachęciło nas, by wyjść naprzeciw potrzebom mniej zaawansowanych użytkowników - domowych majsterkowiczów i hobbystów. Chcemy inspirować oraz pomagać wykonywać proste naprawy i niepowtarzalne elementy dekoracyjne zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Rok 2012 będzie dla nas wyjątkowym jubileuszem - pokażemy Polakom, jak cieszyć się wolnym czasem z rodziną i przyjaciółmi w kreatywny sposób przy wsparciu internetowej bazy inspiracji - portalu Pomysłodajnia.pl.

Narzędzia Dremel Narzędzia Dremel Narzędzia Dremel

Dremel Multi jest obecnie jednym z najpopularniejszych narzędzi o napędzie elektrycznym dostępnych w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Także w Europie, gdzie dostępne jest od 1994 roku, osiąga znakomite wyniki sprzedażowe - rokrocznie notowane są prawie 100% wzrosty sprzedaży, zaś pięć lat po zaistnieniu na europejskim rynku przekroczona została granica 100 milionów dolarów.

W Polsce produkty Dremel dostępne są od 14 lat. Pod koniec 1999 roku stopień penetracji gospodarstw domowych wynosił w USA - 11,2%, Niemczech - 1,8%, Francji - 1,2%, Anglii - 1,1%. Narzędzia używane są zarówno przez specjalistów, jak i hobbystów, czy też artystów. Dremel Multi od 80 lat pozwala realizować najbardziej kreatywne wizje użytkowników na całym świecie. Linia Dremel Hobby Line, wzbogacona o dodatkowe elementy osprzętowe i dekoracyjne, została stworzona specjalnie z myślą o hobbystach.

źródło i zdjęcia: Dremel

Warto przeczytać

Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu