Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Betafence: Ogrodzenia ogrodowe - elegancja w kolorze antracytu

Teraz z łatwością możesz zamienić swój przydomowy ogródek w stylowe miejsce wypoczynku. Zrobisz to z pomocą eleganckich antracytowych ogrodzeń firmy Betafence.

Skończyły się czasy zielonej plecionej siatki o romboidalnych oczkach. Dziś ogrodzenie ogrodowe musi być stylowe, harmonizować z elewacją budynku i roślinnością w ogrodzie. Poza kształtem ogrodzenie ogrodowe zaczęło też zmieniać swoją barwę: od śmiałych intensywnych kolorów, by przyciągać spojrzenia, przez brązy, pozwalające uzyskać efekt synergii z drewnianą elewacją domu po świeżą zieleń w nowym wydaniu, dzięki której ogrodzenie wtapia się w zieloną architekturę ogrodu.

System ogrodzeniowy w kolorze antracytu

Budynki nowoczesne, o prostych symetrycznych liniach, płaskim dachu i w stonowanej kolorystyce szarości najlepiej otoczyć ogrodzeniem w kolorze ponadczasowego antracytu. Takie prestiżowe rozwiązania można znaleźć w ofercie firmy Betafence.

Elegancję frontowej części posesji idealnie podkreśli system ogrodzeniowy Bekafor Prestige, łatwo rozpoznawalny dzięki wygiętym w łuk panelom i dekoracyjnym zakończeniu w kształcie rombów. Zwolennicy klasycznych kształtów z pewnością docenią antracytowe panele Bekafor Classic - oczka panelu tworzą regularne prostokąty, a co kilkanaście centymetrów wzmacniany jest on przegięciami 3D z podwójnym drutem poziomym. Oba systemy - zarówno Bekafor Prestige, jak i Bekafor Classic - montowane są na słupach Bekaclip z obejmami Bekafor - także w barwach antracytu.

Siatka zgrzewana Pantanet Family

By obniżyć koszty, ale nie rezygnować z ekskluzywnego wyglądu, do ogrodzenia reszty posesji możemy użyć siatki zgrzewanej Pantanet Family. Dla wszystkich, w których tkwi żyłka wyróżnienia się, siatka Pantanet Family dostępna jest także w kolorze antracytu.Wykonana z dość grubych drutów (2,5 mm) i tworząca prostokątne oczka o wymiarze 100 x 50 mm, skutecznie ochroni ogród i tył domu. Może być zamontowana na antracytowych słupach Bekaclip przy użyciu stalowych klipsów.

Ogrodzenia Betafence Ogrodzenia Betafence Ogrodzenia Betafence

Furtka i brama wjazdowa


Nasi goście będą pod wrażeniem, gdy eleganckie antracytowe ogrodzenie uzupełnione będzie dopasowaną do niego kolorystycznie furtką i bramą wjazdową. Efekt synergii uzyskamy wybierając antracytowe bramy z linii Bekafor lub Egidia firmy Betafence:

  • do wejścia na posesję zapraszać może furtka Bekafor Classic, Bekafor Prestige lub Egidia o wypełnieniu palisadowym (wszystkie wyposażone są w niezawodny zamek, klamkę oraz regulowane zawiasy),
  • goście zmotoryzowani mogą wjechać na przydomowy parking przez bramę dwuskrzydłową (Bekafor Classic, Egidia) lub przesuwną (Egidia) - najlepiej w wersji automatycznej.

Wybierając ogrodzenie ogrodowe postawmy na antracytową elegancję - cieszmy się harmonijnym pięknem całej posiadłości i jakże indywidualnym jej charakterem.

źródło i zdjęcia: Betafence


Komentarze

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.