Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
95
Okazje

Promocja narzędzi ogrodowych MAKITA

MAKITA przygotowała wiosenną promocję! Kupując wybrane modele modeli narzędzi akumulatorowych ogrodowych możesz kupić odkurzacz akumulatorowy DCL 182Z / ZB za 1 zł netto u jednego z oficjalnych partnerów.

 

Elektronarzędzia akumulatorowe to doskonały wybór, jeśli szukasz komfortu użytkowania, bez żadnych ograniczeń, długiego kabla, hałasu i uciążliwych spalin. Z jednym akumulatorem, pasującym do wielu różnych narzędzi, zadbasz o swój ogród  od trawnika, aż po czubki drzew.

Pełen asortyment akumulatorowych narzędzi ogrodowych znajdziemy w ofercie firmy MAKITA. To doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych użytkowników, jak i ogrodników amatorów. Narzędzia zasilane są wytrzymałymi akumulatorami litowo-jonowymi 18V. Dzięki uniwersalności systemu i możliwości użycia akumulatorów do innych urządzeń, mamy możliwość pracy z ponad 320 narzędziami, nie tylko do ogrodu!

promocja na narzędzia akumulatorowe ogrodowe MAKITA


Sprawdź szczegóły promocji!

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe MAKITA to:

W ofercie firmy Makita jest prawie 90 różnych modeli narzędzi akumulatorowych. Produkty są dostępne w kilku wersjach w zależności od dodatkowego wyposażenia. znajdziesz je u regionalnych dealerów na: https://www.makita.pl/dealerlocator.html

2021-03-16

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu