Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
2
Do góry

NOWOŚĆ: TOPBUXUS - naturalne nawozy do bukszpanów

TOPBUXUS to naturalne nawozy WE, precyzyjnie dostosowane do wymagań bukszpanów. Do upraw gruntowych i doniczkowych. Dla profesjonalistów - w dużych opakowaniach, dla miłośników ogrodnictwa - w mniejszych. Całkowicie bezpieczne i łatwe w użyciu. Dostępne wyłącznie na www.centrumzieleni.eu

 

Gdy bukszpan wygląda źle...

Zastosuj nawozy TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE) oraz GROW (ROŚNIJ), które zapewniają zdrowy i piękny wygląd bukszpanów... i po problemie.

Nawozy zostały opracowane na użytek własny największego, europejskiego plantatora bukszpanów TOPBUXUS BV. Gdy skuteczność nawozów zapewniła roślinom zdrowy i piękny wygląd wówczas wprowadzono je do sprzedaży. Działanie nawozów zostało potwierdzone w 2014r. przez instytut DLV Plant w Boskoop, w Holandii. Pełny raport z badań skuteczności nawozów.

Bukszpan jest specyficzną rośliną, potrzebuje siarki, magnezu, wapnia i potasu w odpowiednich porach roku. Ponadto, zawartość NPK – w składzie nawozu jest niezbędna. Do budowy nowych liści potrzebuje odpowiednio dobranej ilości składników pokarmowych.

Nawóz do bukszpanów TOPBUXUS GROW nawóz do bukszpanów TOPBUXUS HEALTH-MIX
TOPBUXUS GROW (ROŚNIJ)
Jest idealnym, podstawowym nawozem dla pięknych bukszpanów. Odpowiednio odżywia bukszpany podczas wzrostu. Szybko wchłaniany przez rośliny sprawia, że ​​efekty są widoczne w krótkim czasie, utrzymuje bukszpan zdrowy, bez żółtych liści.
TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE)
Kompleksowa pomoc i ochrona roślin, nawóz w 100% naturalny z zawartością pierwiastków śladowych. Zatrzymuje i likwiduje choroby grzybowe, uodparnia na Cylindrocladium. Dzięki niemu liście stają się zielone i błyszczące. Wzmacnia komórki roślin, poprawia sprężystość. Natychmiast chroni bukszpany, a choroby nie zagrażają roślinom.


Aby mieć piękne bukszpany i uniknąć chorób grzybowych, wystarczy stosować naturalny nawóz Topbuxus Health-mix (od marca do listopada).

 

 

CENTRUM ZIELENI

Nawozy TOPBUXUS do nabycia bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora „Centrum Zieleni” Sp. z o.o. w Polsce i Europie Wschodniej.

Więcej informacji na www.centrumzieleni.eu

Powiązane artykuły
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu