Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
2
Do góry

NOWOŚĆ: TOPBUXUS - naturalne nawozy do bukszpanów

TOPBUXUS to naturalne nawozy WE, precyzyjnie dostosowane do wymagań bukszpanów. Do upraw gruntowych i doniczkowych. Dla profesjonalistów - w dużych opakowaniach, dla miłośników ogrodnictwa - w mniejszych. Całkowicie bezpieczne i łatwe w użyciu. Dostępne wyłącznie na www.centrumzieleni.eu

Gdy bukszpan wygląda źle...

Zastosuj nawozy TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE) oraz GROW (ROŚNIJ), które zapewniają zdrowy i piękny wygląd bukszpanów... i po problemie.

Nawozy zostały opracowane na użytek własny największego, europejskiego plantatora bukszpanów TOPBUXUS BV. Gdy skuteczność nawozów zapewniła roślinom zdrowy i piękny wygląd wówczas wprowadzono je do sprzedaży. Działanie nawozów zostało potwierdzone w 2014r. przez instytut DLV Plant w Boskoop, w Holandii. Pełny raport z badań skuteczności nawozów.

Bukszpan jest specyficzną rośliną, potrzebuje siarki, magnezu, wapnia i potasu w odpowiednich porach roku. Ponadto, zawartość NPK – w składzie nawozu jest niezbędna. Do budowy nowych liści potrzebuje odpowiednio dobranej ilości składników pokarmowych.

Nawóz do bukszpanów TOPBUXUS GROW nawóz do bukszpanów TOPBUXUS HEALTH-MIX
TOPBUXUS GROW (ROŚNIJ)
Jest idealnym, podstawowym nawozem dla pięknych bukszpanów. Odpowiednio odżywia bukszpany podczas wzrostu. Szybko wchłaniany przez rośliny sprawia, że ​​efekty są widoczne w krótkim czasie, utrzymuje bukszpan zdrowy, bez żółtych liści.
TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE)
Kompleksowa pomoc i ochrona roślin, nawóz w 100% naturalny z zawartością pierwiastków śladowych. Zatrzymuje i likwiduje choroby grzybowe, uodparnia na Cylindrocladium. Dzięki niemu liście stają się zielone i błyszczące. Wzmacnia komórki roślin, poprawia sprężystość. Natychmiast chroni bukszpany, a choroby nie zagrażają roślinom.


Aby mieć piękne bukszpany i uniknąć chorób grzybowych, wystarczy stosować naturalny nawóz Topbuxus Health-mix (od marca do listopada).

 

 

CENTRUM ZIELENI

Nawozy TOPBUXUS do nabycia bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora „Centrum Zieleni” Sp. z o.o. w Polsce i Europie Wschodniej.

Więcej informacji na www.centrumzieleni.eu

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Porady na ten tydzień
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Jesień w ogrodzie kojarzy nam się z kolorowymi liśćmi. Przybierają one najróżniejsze kolory – złote, czerwone, pomarańczowe lub brązowe. Nie bez powodu ta pora roku nazywana jest złotą polską jesienią.
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Rośliny zimozielone (różaneczniki, świerki, żywotniki) dobrze jest w tym miesiącu obficie podlewać. Różaneczniki ściółkujemy.
Tydzień 43, Sentencja nr:4
Tydzień 43, Sentencja nr:4
W drugiej połowie miesiąca należy po raz ostatni skosić trawnik. Ostrze kosiarki trzeba nastawić tak, by źdźbła traw nie były krótsze niż 5 cm.
Tydzień 43, Sentencja nr:2
Tydzień 43, Sentencja nr:2
W październiku możemy wysadzać do ogrodu drzewa i krzewy liściaste, które rosły w donicach. Sadzimy także drzewa i krzewy iglaste oraz pnącza.
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Opadłe z drzew owoce, których nie można wykorzystać do celów spożywczych, trzeba systematycznie usuwać, w przeciwnym wypadku staną się źródłem chorób roślin. Usuwamy i palimy także chore pędy i liście drzew oraz krzewów.
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu