Logo
Logo
2
Do góry

NOWOŚĆ: TOPBUXUS - naturalne nawozy do bukszpanów

TOPBUXUS to naturalne nawozy WE, precyzyjnie dostosowane do wymagań bukszpanów. Do upraw gruntowych i doniczkowych. Dla profesjonalistów - w dużych opakowaniach, dla miłośników ogrodnictwa - w mniejszych. Całkowicie bezpieczne i łatwe w użyciu. Dostępne wyłącznie na www.centrumzieleni.eu

Gdy bukszpan wygląda źle...

Zastosuj nawozy TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE) oraz GROW (ROŚNIJ), które zapewniają zdrowy i piękny wygląd bukszpanów... i po problemie.

Nawozy zostały opracowane na użytek własny największego, europejskiego plantatora bukszpanów TOPBUXUS BV. Gdy skuteczność nawozów zapewniła roślinom zdrowy i piękny wygląd wówczas wprowadzono je do sprzedaży. Działanie nawozów zostało potwierdzone w 2014r. przez instytut DLV Plant w Boskoop, w Holandii. Pełny raport z badań skuteczności nawozów.

Bukszpan jest specyficzną rośliną, potrzebuje siarki, magnezu, wapnia i potasu w odpowiednich porach roku. Ponadto, zawartość NPK – w składzie nawozu jest niezbędna. Do budowy nowych liści potrzebuje odpowiednio dobranej ilości składników pokarmowych.

Nawóz do bukszpanów TOPBUXUS GROW nawóz do bukszpanów TOPBUXUS HEALTH-MIX
TOPBUXUS GROW (ROŚNIJ)
Jest idealnym, podstawowym nawozem dla pięknych bukszpanów. Odpowiednio odżywia bukszpany podczas wzrostu. Szybko wchłaniany przez rośliny sprawia, że ​​efekty są widoczne w krótkim czasie, utrzymuje bukszpan zdrowy, bez żółtych liści.
TOPBUXUS HEALTH-MIX (ZDROWIE)
Kompleksowa pomoc i ochrona roślin, nawóz w 100% naturalny z zawartością pierwiastków śladowych. Zatrzymuje i likwiduje choroby grzybowe, uodparnia na Cylindrocladium. Dzięki niemu liście stają się zielone i błyszczące. Wzmacnia komórki roślin, poprawia sprężystość. Natychmiast chroni bukszpany, a choroby nie zagrażają roślinom.


Aby mieć piękne bukszpany i uniknąć chorób grzybowych, wystarczy stosować naturalny nawóz Topbuxus Health-mix (od marca do listopada).

 

 

CENTRUM ZIELENI

Nawozy TOPBUXUS do nabycia bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora „Centrum Zieleni” Sp. z o.o. w Polsce i Europie Wschodniej.

Więcej informacji na www.centrumzieleni.eu

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu