Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
Okazje

Jarad: Nowa kolekcja kostki brukowej Arco Lux

Dwanaście wersji kolorystycznych, trzy dostępne formaty, nieskończone możliwości aranżacyjne. Kolekcja Arco Lux to nowa propozycja w katalogu Jadar Garden, która dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów, rozświetli każdą przestrzeń wokół naszego domu.

 

Wielobarwne łuki

Kostka brukowa Arco Lux wykonana jest z barwionej masy betonowej z zawartością kolorowego kruszywa. Dostępna w trzech formatach: trapezoidalnym, prostokątnym i kwadratowym, ułatwia nam aranżowanie krajobrazu wokół domu. Małe rozmiary elementów kolekcji, ułatwiają dodatkowo układanie kostki w najbardziej skomplikowane układy, szczególnie łuki i okręgi. Dzięki zaawansowanej technologii płukania, kostka Arco Lux do złudzenia przypomina naturalny kamień. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu różnego rodzaju kruszyw, uzyskujemy aż 12 wersji kolorystycznych.

Trwałość i bezpieczeństwo

Materiał, z którego wykonana została kostka, zapewnia wysoką wytrzymałość wyrobu, zarówno jeśli chodzi o utrzymanie bryły, jak i trwałość koloru. Potwierdza to 10-letnia gwarancja producenta na wszystkie produkty z linii Jadar Garden. Arco Lux odporny jest na zmienne warunki atmosferyczne – zarówno wysokie temperatury wynikające z dużego nasłonecznienia, jak i silne, zimowe mrozy. Beton, z którego wykonana jest kostka, to także materiał ekologiczny – jego zastosowanie w ogrodzie nie stanowi żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Dostępne kolory: Bursztynowy, Miedziany, Szmaragdowy, Perłowy, Granit Natural, Grafitowy, Kremowy, Piaskowy, Pomarańczowy, Rubinowy, Kasztanowy, Platynowy Formaty w cm: 10x8,4x6,5, 10x7,5, 10x10 Grubość: 6 cm

Źródło: Jadar sp. z o. o.

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT