Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Okazje

RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS - gra edukacyjna dla całej rodziny

Rozmowy o rybach przy wigilijnym stole nie muszą dotyczyć tylko rodzajów i liczby rybnych potraw. Świąteczny stół jest idealnym miejscem do zabawy, a świąteczny czas wyjątkowo daje okazję, by to wykorzystać. Zapraszamy do zabawy!

 
Grę RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS można wygrać w konkursie - kliknij i poznaj szczegóły

Ryby na święta muszą być. Ale wcale nie trzeba ich jeść! Polecamy specjalne wydanie na świąteczny stół: RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS!

RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS - gra edukacyjna dla całej rodziny

Świat wokół nas - seria edukacyjnych gier typu memo, nieprzypadkowo w grudniu powiększa się o część poświęconą RYBOM. Ich różnorodność zaskoczy niejednego znawcę bałtyckiej flądry!

Święta to w polskich domach czas, kiedy ryb oglądamy najwięcej. Warto sprawdzić jak wyglądały zanim zostały złowione, warto również poszukać dodatkowych informacji na ich temat. Memory RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS będzie dobrym punktem wyjścia do poznawania rybiego świata.

W pudełku znajdziemy żetony ze zdjęciami 20 polskich ryb, zarówno słodko, jak i słonowodnych. Zabawa pomaga ćwiczyć pamięć, pozwala przyswoić w bardzo prosty sposób konkretną wiedzę oraz rozbudza zainteresowanie otaczającą nas przyrodą.

Znany od wielu lat mechanizm zabawy MEMO, możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu oraz prosty i estetyczny projekt graficzny pozwalają traktować serię jako bardzo uniwersalną propozycję.

Seria, której RYBY są już trzecią częścią, została właśnie nagrodzona w ogólnopolskim konkursie Zabawka przyjazna dziecku. Tę rekomendację warto wziąć pod uwagę planując świąteczne zakupy.
Ptaki Swiat wokol nas owady swiat wokol nas

Więcej na stronie: www.jacobsony.pl

 
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu