Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

MyGreenSpace: Projekt ogrodu online - aplikacja na promocyjnych warunkach

MyGreenSpace to platforma, która przenosi cały proces powstawania ogrodu (od projektu do realizacji) do internetu. Teraz dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

MyGreenSpace to platforma e-commerce, której ideą jest umożliwienie Inwestorowi zrealizowania marzenia o ogrodzie online. Pozwala we współpracy z architektem stworzyć projekt ogrodu, zakupić wszystkie wybrane elementy projektu i zlecić wykonanie sprawdzonej firmie.

my green space
Dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

Szczegóły na: http://e4ddyc4b.dotests.com/

Architekt krajobrazu/firma wykonawcza (e-Wykonawca MyGreenSpace) spotyka więc w aplikacji gotowego klienta, zorientowanego na zlecenie inwestycji.
Tworzy reklamę swoich usług i umiejętności uzupełniając wizytówkę. Zarządza również ofertami składanymi przez użytkowników dzięki Panelowi zarządzania ofertami.

e-Wykonawca ma dostęp do najnowocześniejszych i przełomowych narzędzi ułatwiających zarówno projektowanie, jak i kontakt z klientem. Tylko w MyGreenSpace można współdzielić i konsultować projekt online, współpracować nad nim z innymi projektantami i tworzyć kilka jego wersji. Inwestor ma wgląd do 3D koncepcji, dzięki czemu Projektant może być spokojny o właściwe zrozumienie jego wizji. Dzięki prowadzeniu konsultacji online - zarówno e-Wykonawca jak i klient oszczędzają czas i pieniądze.

Z pomocą aplikacji można również przeprowadzić e-Inwentaryzację: dzięki narzędziu do rozpoznawania gatunków roślin wystarczy wgrać zdjęcie liścia do MyGreenSpace by dowiedzieć się, jaki to gatunek i jakie ma wymagania.

2014-07-29


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Tydzień 5, Sentencja nr:7
Rośliny rosnące w doniczkach, pozostawione na zimę na balkonie lub tarasie, wymagają szczególnej uwagi. Gdy przyjdzie ocieplenie, należy je dobrze podlewać, w innym przypadku grozi im susza fizjologiczna.
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Tydzień 5, Sentencja nr:6
Jak zimową porą wprowadzić wiosnę do naszego mieszkania? Wystarczy ustawić w pokoju pięknie pachnący hiacynt, który pobudzi swoim zapachem nasze zmysły
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Tydzień 5, Sentencja nr:5
Warto sprawdzić, czy osłony chroniące rośliny przed mrozem nie są uszkodzone i właściwie spełniają swą funkcję.
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Tydzień 5, Sentencja nr:3
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie i nie nawoźmy. Przenieśmy je w jak najjaśniejsze miejsce. Sprawdźmy też, które rośliny potrzebują zraszania w zimie.
Tydzień 5, Sentencja nr:1
Tydzień 5, Sentencja nr:1
W dalszym ciągu pamiętajmy o konieczności otrząsania śniegu z krzewów iglastych, zwłaszcza tych o pokroju kolumnowym. Zapobiegnie to wyłamywaniu gałęzi i deformacji roślin.
Twoja strona ogrodu