Logo
Logo
Do góry

MyGreenSpace: Projekt ogrodu online - aplikacja na promocyjnych warunkach

MyGreenSpace to platforma, która przenosi cały proces powstawania ogrodu (od projektu do realizacji) do internetu. Teraz dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

MyGreenSpace to platforma e-commerce, której ideą jest umożliwienie Inwestorowi zrealizowania marzenia o ogrodzie online. Pozwala we współpracy z architektem stworzyć projekt ogrodu, zakupić wszystkie wybrane elementy projektu i zlecić wykonanie sprawdzonej firmie.

my green space
Dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

Szczegóły na: http://e4ddyc4b.dotests.com/

Architekt krajobrazu/firma wykonawcza (e-Wykonawca MyGreenSpace) spotyka więc w aplikacji gotowego klienta, zorientowanego na zlecenie inwestycji.
Tworzy reklamę swoich usług i umiejętności uzupełniając wizytówkę. Zarządza również ofertami składanymi przez użytkowników dzięki Panelowi zarządzania ofertami.

e-Wykonawca ma dostęp do najnowocześniejszych i przełomowych narzędzi ułatwiających zarówno projektowanie, jak i kontakt z klientem. Tylko w MyGreenSpace można współdzielić i konsultować projekt online, współpracować nad nim z innymi projektantami i tworzyć kilka jego wersji. Inwestor ma wgląd do 3D koncepcji, dzięki czemu Projektant może być spokojny o właściwe zrozumienie jego wizji. Dzięki prowadzeniu konsultacji online - zarówno e-Wykonawca jak i klient oszczędzają czas i pieniądze.

Z pomocą aplikacji można również przeprowadzić e-Inwentaryzację: dzięki narzędziu do rozpoznawania gatunków roślin wystarczy wgrać zdjęcie liścia do MyGreenSpace by dowiedzieć się, jaki to gatunek i jakie ma wymagania.

2014-07-29


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu