Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

MyGreenSpace: Projekt ogrodu online - aplikacja na promocyjnych warunkach

MyGreenSpace to platforma, która przenosi cały proces powstawania ogrodu (od projektu do realizacji) do internetu. Teraz dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

 

MyGreenSpace to platforma e-commerce, której ideą jest umożliwienie Inwestorowi zrealizowania marzenia o ogrodzie online. Pozwala we współpracy z architektem stworzyć projekt ogrodu, zakupić wszystkie wybrane elementy projektu i zlecić wykonanie sprawdzonej firmie.

my green space
Dla 50 pierwszych zgłoszeń: dostęp do części projektowej i aktywna wizytówka w serwisie na korzystnych warunkach.

Szczegóły na: http://e4ddyc4b.dotests.com/

Architekt krajobrazu/firma wykonawcza (e-Wykonawca MyGreenSpace) spotyka więc w aplikacji gotowego klienta, zorientowanego na zlecenie inwestycji.
Tworzy reklamę swoich usług i umiejętności uzupełniając wizytówkę. Zarządza również ofertami składanymi przez użytkowników dzięki Panelowi zarządzania ofertami.

e-Wykonawca ma dostęp do najnowocześniejszych i przełomowych narzędzi ułatwiających zarówno projektowanie, jak i kontakt z klientem. Tylko w MyGreenSpace można współdzielić i konsultować projekt online, współpracować nad nim z innymi projektantami i tworzyć kilka jego wersji. Inwestor ma wgląd do 3D koncepcji, dzięki czemu Projektant może być spokojny o właściwe zrozumienie jego wizji. Dzięki prowadzeniu konsultacji online - zarówno e-Wykonawca jak i klient oszczędzają czas i pieniądze.

Z pomocą aplikacji można również przeprowadzić e-Inwentaryzację: dzięki narzędziu do rozpoznawania gatunków roślin wystarczy wgrać zdjęcie liścia do MyGreenSpace by dowiedzieć się, jaki to gatunek i jakie ma wymagania.

2014-07-29

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu