Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Husqvarna: 50-lecie pilarek

10 marca 2009 roku firma HUSQVARNA® obchodziła 50-lecie swoich pilarek. Od pół wieku pilarki HUSQVARNA® są udoskonalane w oparciu o potrzeby użytkowników. Z okazji jubileuszu firma wprowadziła nowy produkt: jubileuszową wersję pilarki Husqvarna 450e.

Pierwsza pilarka powstała w 1959 roku i stała się jednym z wielu innowacyjnych urządzeń użytku zewnętrznego firmy HUSQVARNA®, które obecnie są sprzedawane na całym świecie.

Obecnie HUSQVARNA® jest wiodącym producentem urządzeń mechanicznych przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni i światowej skali liderem w produkcji pilarek łańcuchowych. Zarówno  profesjonaliści, jak i inni użytkownicy znajdą w asortymencie pilarek odpowiednie dla siebie modele.

„HUSQVARNA® osiągnęła sukces dzięki  innowacyjnemu podejściu do  bezpieczeństwa i potrzeb klienta. Jednym z przykładów jest unikatowy system hamulcowy Triobrake™, który nie tylko zapewnia niespotykane dotychczas bezpieczeństwo, ale również ułatwia stosowanie właściwych, bardziej ergonomicznych technik pracy.

50-lecie pilarek HUSQVARNA®
Pilarka Husqvarna 450e
fot. Husqvarna

Wprowadzona z okazji 50-lecia pilarek HUSQVARNA® pilarka 450e ma jubileuszowe logo na prowadnicy. HUSQVARNA 450e jest dostępna  w sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.  Każdy kto ją zakupi otrzyma jubileuszową  czapeczkę oraz wyjątkowy pokrowiec na swoją pilarkę.

W czerwcu, na południu Szwecji, w miejscowości Jonkoping, odbyły się największe, międzynarodowe Targi Leśne „Foresty Fair”, na których pilarka 450e miała swój specjalny kącik wystawowy. Ponadto HUSQVARNA 450e pojawi się na wystawie w firmowym muzeum HUSQVARNA®.

HUSQVARNA® 450e jest dopasowana do potrzeb zarówno okazjonalnych użytkowników, jak też doświadczonych pilarzy. Ma wiele nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, które czynią ją jedną z najpopularniejszych pilarek HUSQVARNA®.

Dane techniczne:

  • Pojemność skokowa: 50,2 cm3
  • Moc: 2,4 kW/ 3.2 KM
  • Ciężar bez urządzenia tnącego: 5,1 kg
  • Zalecana długość prowadnicy: 13-20”

2009-03-12


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
WIELKANOC
Na czasie
WIELKANOC
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu