Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Husqvarna: 50-lecie pilarek

10 marca 2009 roku firma HUSQVARNA® obchodziła 50-lecie swoich pilarek. Od pół wieku pilarki HUSQVARNA® są udoskonalane w oparciu o potrzeby użytkowników. Z okazji jubileuszu firma wprowadziła nowy produkt: jubileuszową wersję pilarki Husqvarna 450e.

Pierwsza pilarka powstała w 1959 roku i stała się jednym z wielu innowacyjnych urządzeń użytku zewnętrznego firmy HUSQVARNA®, które obecnie są sprzedawane na całym świecie.

Obecnie HUSQVARNA® jest wiodącym producentem urządzeń mechanicznych przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni i światowej skali liderem w produkcji pilarek łańcuchowych. Zarówno  profesjonaliści, jak i inni użytkownicy znajdą w asortymencie pilarek odpowiednie dla siebie modele.

„HUSQVARNA® osiągnęła sukces dzięki  innowacyjnemu podejściu do  bezpieczeństwa i potrzeb klienta. Jednym z przykładów jest unikatowy system hamulcowy Triobrake™, który nie tylko zapewnia niespotykane dotychczas bezpieczeństwo, ale również ułatwia stosowanie właściwych, bardziej ergonomicznych technik pracy.

50-lecie pilarek HUSQVARNA®
Pilarka Husqvarna 450e
fot. Husqvarna

Wprowadzona z okazji 50-lecia pilarek HUSQVARNA® pilarka 450e ma jubileuszowe logo na prowadnicy. HUSQVARNA 450e jest dostępna  w sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.  Każdy kto ją zakupi otrzyma jubileuszową  czapeczkę oraz wyjątkowy pokrowiec na swoją pilarkę.


W czerwcu, na południu Szwecji, w miejscowości Jonkoping, odbyły się największe, międzynarodowe Targi Leśne „Foresty Fair”, na których pilarka 450e miała swój specjalny kącik wystawowy. Ponadto HUSQVARNA 450e pojawi się na wystawie w firmowym muzeum HUSQVARNA®.

HUSQVARNA® 450e jest dopasowana do potrzeb zarówno okazjonalnych użytkowników, jak też doświadczonych pilarzy. Ma wiele nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, które czynią ją jedną z najpopularniejszych pilarek HUSQVARNA®.

Dane techniczne:

  • Pojemność skokowa: 50,2 cm3
  • Moc: 2,4 kW/ 3.2 KM
  • Ciężar bez urządzenia tnącego: 5,1 kg
  • Zalecana długość prowadnicy: 13-20”

2009-03-12

To Cię zainteresuje

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu