Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
17
Okazje

Ogrodowe rękawice z pazurami | Sklep ZielonyOgródek.pl

Przyjemna pogoda za oknami sprawia, że wielu z nas chętnie poświęca wolny czas na prace ogrodowe. Szczególnie często musimy zająć się pieleniem, sadzeniem i innymi pracami ziemnymi. Pomogą nam w tym specjalne i jedyne w swoim rodzaju rękawce z pazurkami!

Mają ten pazur :)
Rękawice ogrodowe do zadań specjalnych!

Rękawice ogrodowe są potrzebne przy niemal każdej pracy w ogrodzie. Chronią nasze dłonie i nadgarstki przed skaleczeniami i brudem. Są niezbędne w szczególności, gdy wykonujemy prace ziemne, takie jak – sadzenie i przesadzanie, przekopywanie ziemi, pielenie, czy wykopywanie wszelkich dołków i rowków w przeróżnych innych celach.

W przeciwieństwie do tradycyjnych rękawic ogrodowych, rękawice z pazurkami są wyposażone w mocne nakładki na palce w kształcie pazurów. Wykonano je z bardzo mocnego plastiku, któremu nie straszne nawet najbardziej twarde kawałki ziemi – są w stanie "rozdrapać" niemal wszystko!

Rękawice z pazurkami pogl, fot. Sklep Zielony Ogródek
Rękawice ogrodowe Z PAZURKAMI
  • Rękawice bardzo skutecznie chronią nasze ręce przed skaleczeniami.
  • wykonane z dobrej jakości materiałów: polipropylenu, mocnego, niebieskiego lateksu, oraz twardego tworzywa ABS (pazury). 
  • Są antypoślizgowe oraz wodoodporne, dzięki czemu mają bardzo wszechstronne zastosowanie.
  • Obecność pazurów sprawia, że stają się przydatnym, dodatkowym narzędziem, mogącym zastąpić klasyczne pazurki ogrodowe – pozwalają na łatwe rozgarnianie nawet bardzo zbitej ziemi.
KUP ONLINE
Więcej produktów do ogrodu znajdziesz w internetowym sklepie ogrodniczym Sklep.ZielonyOgrodek.pl

Sprawdź NOWOŚCI i PROMOCJE!

Zdjęcie tytułowe: Sklep ZielonyOgródek.pl edit

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (3)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze