Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020
Do góry

Polbruk: Wymarzona nawierzchnia i profesjonalnie zaprojektowana

Prawidłowo zaprojektowana i przygotowana nawierzchnia powinna przede wszystkim odpowiadać wymaganiom estetycznym domowników. Ważne, by również zapewniała wysoką funkcjonalność, umożliwiała łatwe prowadzenie prac porządkowych, zapewniała harmonijne dopasowanie do otaczającego środowiska, a przy tym była optymalna kosztowo.

Niejednokrotnie spełnienie tych wszystkich wymogów może okazać się niemożliwe bez pomocy fachowców. Skorzystanie z usług profesjonalnych projektantów przy aranżacji przestrzeni wokół domu nie musi wiązać się jednak z dodatkowymi kosztami.

Firma Polbruk już od 2011 r. zapewnia swoim klientom bezpłatne przygotowanie projektów nawierzchni z wykorzystaniem produktów z linii POLBRUK STYL, LINEA i ART. Aranżacje nawierzchni Polbruk wykonywane są przez specjalistów, którzy mają w swoim dorobku wiele zrealizowanych inwestycji. Zdobyte doświadczenie jest gwarancją wykorzystania nowoczesnych założeń i aktualnych trendów w dziedzinie architektury krajobrazu, a przy tym dopasowania ich do indywidualnych oczekiwań klienta.

Zobacz, jak dobrać odpowiednią kostkę brukową

Nowością wprowadzoną z początkiem tego roku jest szerszy zakres realizowanych usług przez dział projektowy i jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. W zależności od wymagań, inwestor może skorzystać z 3 różnych opcji usługi projektowej do wyboru. Na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów i materiałów zdjęciowych, które umożliwią architektowi szczegółowe zapoznanie się z ukształtowaniem terenu oraz wyglądem zabudowań, tworzona jest spersonalizowana propozycja.

Podstawowy wariant E-koncept zawiera w sobie projekt nawierzchni brukowej z użyciem kostek POLBRUK LINEA, ART lub STYL, szczegółową specyfikację materiałową oraz możliwość zdalnych konsultacji z architektem. 2D-projekt to opcja rozszerzona o pomoc architekta na budowie, natomiast 3D-projekt to propozycja, która oprócz konsultacji z architektem na miejscu budowy zawiera również pomocną wizualizację 3D.

Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami, usługa projektowa Polbruk szybko przyjęła się na rynku i cieszy się coraz większą popularnością.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą i coraz większą liczbę zgłoszeń z terenu całego kraju, dział projektowy działa w ramach trzech makroregionów: Południowy i Zachodni, Centralny oraz Północny, dzięki czemu projektanci mogą sprawniej obsługiwać klientów, gwarantując tym samym najwyższy poziom usług w jak najkrótszym czasie. Inwestorzy zyskują pewność, że zaproponowany został im optymalny wybór wysokiej jakości materiałów, a przy tym oszczędzają czas i pieniądze.

źródło Polbruk


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Twoja strona ogrodu