Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Polbruk: Wymarzona nawierzchnia i profesjonalnie zaprojektowana

Prawidłowo zaprojektowana i przygotowana nawierzchnia powinna przede wszystkim odpowiadać wymaganiom estetycznym domowników. Ważne, by również zapewniała wysoką funkcjonalność, umożliwiała łatwe prowadzenie prac porządkowych, zapewniała harmonijne dopasowanie do otaczającego środowiska, a przy tym była optymalna kosztowo.

Niejednokrotnie spełnienie tych wszystkich wymogów może okazać się niemożliwe bez pomocy fachowców. Skorzystanie z usług profesjonalnych projektantów przy aranżacji przestrzeni wokół domu nie musi wiązać się jednak z dodatkowymi kosztami.

Firma Polbruk już od 2011 r. zapewnia swoim klientom bezpłatne przygotowanie projektów nawierzchni z wykorzystaniem produktów z linii POLBRUK STYL, LINEA i ART. Aranżacje nawierzchni Polbruk wykonywane są przez specjalistów, którzy mają w swoim dorobku wiele zrealizowanych inwestycji. Zdobyte doświadczenie jest gwarancją wykorzystania nowoczesnych założeń i aktualnych trendów w dziedzinie architektury krajobrazu, a przy tym dopasowania ich do indywidualnych oczekiwań klienta.

Zobacz, jak dobrać odpowiednią kostkę brukową

Nowością wprowadzoną z początkiem tego roku jest szerszy zakres realizowanych usług przez dział projektowy i jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. W zależności od wymagań, inwestor może skorzystać z 3 różnych opcji usługi projektowej do wyboru. Na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów i materiałów zdjęciowych, które umożliwią architektowi szczegółowe zapoznanie się z ukształtowaniem terenu oraz wyglądem zabudowań, tworzona jest spersonalizowana propozycja.

Podstawowy wariant E-koncept zawiera w sobie projekt nawierzchni brukowej z użyciem kostek POLBRUK LINEA, ART lub STYL, szczegółową specyfikację materiałową oraz możliwość zdalnych konsultacji z architektem. 2D-projekt to opcja rozszerzona o pomoc architekta na budowie, natomiast 3D-projekt to propozycja, która oprócz konsultacji z architektem na miejscu budowy zawiera również pomocną wizualizację 3D.


Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami, usługa projektowa Polbruk szybko przyjęła się na rynku i cieszy się coraz większą popularnością.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą i coraz większą liczbę zgłoszeń z terenu całego kraju, dział projektowy działa w ramach trzech makroregionów: Południowy i Zachodni, Centralny oraz Północny, dzięki czemu projektanci mogą sprawniej obsługiwać klientów, gwarantując tym samym najwyższy poziom usług w jak najkrótszym czasie. Inwestorzy zyskują pewność, że zaproponowany został im optymalny wybór wysokiej jakości materiałów, a przy tym oszczędzają czas i pieniądze.

źródło Polbruk


Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.