Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Polbruk: Wymarzona nawierzchnia i profesjonalnie zaprojektowana

Prawidłowo zaprojektowana i przygotowana nawierzchnia powinna przede wszystkim odpowiadać wymaganiom estetycznym domowników. Ważne, by również zapewniała wysoką funkcjonalność, umożliwiała łatwe prowadzenie prac porządkowych, zapewniała harmonijne dopasowanie do otaczającego środowiska, a przy tym była optymalna kosztowo.

Niejednokrotnie spełnienie tych wszystkich wymogów może okazać się niemożliwe bez pomocy fachowców. Skorzystanie z usług profesjonalnych projektantów przy aranżacji przestrzeni wokół domu nie musi wiązać się jednak z dodatkowymi kosztami.

Firma Polbruk już od 2011 r. zapewnia swoim klientom bezpłatne przygotowanie projektów nawierzchni z wykorzystaniem produktów z linii POLBRUK STYL, LINEA i ART. Aranżacje nawierzchni Polbruk wykonywane są przez specjalistów, którzy mają w swoim dorobku wiele zrealizowanych inwestycji. Zdobyte doświadczenie jest gwarancją wykorzystania nowoczesnych założeń i aktualnych trendów w dziedzinie architektury krajobrazu, a przy tym dopasowania ich do indywidualnych oczekiwań klienta.

Zobacz, jak dobrać odpowiednią kostkę brukową

Nowością wprowadzoną z początkiem tego roku jest szerszy zakres realizowanych usług przez dział projektowy i jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów. W zależności od wymagań, inwestor może skorzystać z 3 różnych opcji usługi projektowej do wyboru. Na podstawie dostarczonych przez klienta dokumentów i materiałów zdjęciowych, które umożliwią architektowi szczegółowe zapoznanie się z ukształtowaniem terenu oraz wyglądem zabudowań, tworzona jest spersonalizowana propozycja.

Podstawowy wariant E-koncept zawiera w sobie projekt nawierzchni brukowej z użyciem kostek POLBRUK LINEA, ART lub STYL, szczegółową specyfikację materiałową oraz możliwość zdalnych konsultacji z architektem. 2D-projekt to opcja rozszerzona o pomoc architekta na budowie, natomiast 3D-projekt to propozycja, która oprócz konsultacji z architektem na miejscu budowy zawiera również pomocną wizualizację 3D.


Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami, usługa projektowa Polbruk szybko przyjęła się na rynku i cieszy się coraz większą popularnością.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą i coraz większą liczbę zgłoszeń z terenu całego kraju, dział projektowy działa w ramach trzech makroregionów: Południowy i Zachodni, Centralny oraz Północny, dzięki czemu projektanci mogą sprawniej obsługiwać klientów, gwarantując tym samym najwyższy poziom usług w jak najkrótszym czasie. Inwestorzy zyskują pewność, że zaproponowany został im optymalny wybór wysokiej jakości materiałów, a przy tym oszczędzają czas i pieniądze.

źródło Polbruk


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu