Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Dado: Kolorowe, niebanalne meble na taras i do ogrodu

Przygotowując się do letniego sezonu, warto pomyśleć o meblach pasujących na nasz taras czy do ogrodu. Zobacz, jak je wybrać, aby podobały się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, były łatwe w utrzymaniu i w konserwacji, a także wytrzymały niejedną letnią imprezę.

TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
Od dzisiaj grabienie liści stanie się przyjemnością! Można tak śmiało napisać dzięki grabiom PROLINE z linii "System CLICK". Z nimi sterty liści nie...

Kolorowe krzesło Drop i stolik Drop Table

Krzesło Drop to propozycja włoskiej marki Infiniti. Inspiracją do jego powstania była kropla wody. To lekkie, praktyczne i bardzo nowoczesne krzesła. Idealnie nadadzą się do ogrodu, ponieważ w całości zostały wykonane z polipropylenu, z włóknem szklanym, z dodatkami AUV - dzięki czemu są odporne nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

O ich wytrzymałości świadczy fakt, że z tego samego materiału wykonywane są siedziska na stadionach. Drop ma okrągły otwór, który umożliwia odpływ nagromadzonej deszczówki. Kolejną zaletą jest to, że krzesła są sztaplowane i można je składać jedno w drugie. Dostępne są w wielu kolorach, co nie tylko ożywi nasz ogród, ale i z pewnością przypadnie do gustu dzieciom.

W kolekcji znajduje się również stolik Drop Table, który komponuje się z kolorowymi krzesłami. Dostępny jest w odcieniach bieli, szarości i beżu.

Stolik Drop Table i krzesło Drop
Stolik Drop Table i krzesło Drop (fot. showroom DADO DESIGN).

Różowa kanapa RAP

Rap włoskiej marki SLIDE to przykład ultranowoczesnej kanapy zaprojektowanej przez światowej sławy designera Karima Rashida. Kanapa RAP wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału - polietylenu. Produkt dostępny jest w wersji matowej, w kolorze białym lub różowym.

Jeśli mamy zadaszony taras lub werandę możemy zdecydować się na podświetlany wariant. Wieczorami będzie tworzyć niezwykle klimatyczny nastrój. Natomiast do ogrodów proponujemy wersję niepodświetlaną, której wykończenie dostępne jest zarówno w połysku jak i w macie. Kanapa RAP była obecna w jednym z programów telewizyjnych.

Kanapa RAP
Kanapa RAP (fot. showroom DADO DESIGN).

Stolik Fizzz w kształcie kapsla

Fizzz marki SLIDE to oryginalny stolik przypominający swym kształtem ogromny kapsel. Świetnie sprawdzi się we wnętrzach, jak i w ciepłe dni na zadaszonym tarasie, czy balkonie. Stolik Fizzz nie zajmuje dużo miejsca, jest stabilny, łatwy w czyszczeniu i nie wymaga żadnej konserwacji.

Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach: niskim - 40 cm, średnim - 70 cm, oraz wysokim - 110 cm. Blat stolika wykonany jest z wytrzymałego na zarysowania polietylenu i osadzony na metalowej podstawie. Stoliki Fizzz produkowane są w wersji matowej niepodświetlanej i podświetlanej oraz lakierowanej na połysk.

Stolik Fizzz Stolik Fizzz
Stolik Fizzz (fot. showroom DADO DESIGN).

źródło i fot.: showroom DADO DESIGN

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT