Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2019
Do góry

Polbruk: Konkurs dla studentów na aranżację ogrodu wystawowego

Polbruk S.A. – lider w produkcji kostki brukowej, ogłosił w październiku konkurs dla studentów zatytułowany „Stwórz aranżację ogrodu wystawowego produktów POLBRUK S.A.”. Na zwycięzców czekają 3 równorzędne nagrody: miesięczne, płatne staże w firmie, a może nawet perspektywa stałej pracy.

Do udziału w konkursie firma zaprosiła studentów kierunków projektowych największych polskich uczelni technicznych: wydz. architektury, w tym terenów zielonych, budownictwa i ogrodnictwa.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować ogródek wystawowy, który zostanie w 2009 roku wykonany na terenie wybranych hurtowni współpracujących z firmą.

Ogródek ma pokazać różnorodność oferty firmy i różnice funkcjonale kostek brukowych poprzez przykłady zastosowania. Ogródek wystawowy to forma prezentacji produktu poprzez rozwiązania projektowo-architektoniczne, to demonstracja zastosowań produktu z wyczuciem i umiejętnością łączenia barw, różnorodnych faktur oraz kształtowania przestrzeni wielopoziomowej (przy zróżnicowanej rzeźbie terenu).

2008-10-30

Nowe treści
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu