Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Polbruk: Konkurs dla studentów na aranżację ogrodu wystawowego

Polbruk S.A. – lider w produkcji kostki brukowej, ogłosił w październiku konkurs dla studentów zatytułowany „Stwórz aranżację ogrodu wystawowego produktów POLBRUK S.A.”. Na zwycięzców czekają 3 równorzędne nagrody: miesięczne, płatne staże w firmie, a może nawet perspektywa stałej pracy.

Do udziału w konkursie firma zaprosiła studentów kierunków projektowych największych polskich uczelni technicznych: wydz. architektury, w tym terenów zielonych, budownictwa i ogrodnictwa.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować ogródek wystawowy, który zostanie w 2009 roku wykonany na terenie wybranych hurtowni współpracujących z firmą.

Ogródek ma pokazać różnorodność oferty firmy i różnice funkcjonale kostek brukowych poprzez przykłady zastosowania. Ogródek wystawowy to forma prezentacji produktu poprzez rozwiązania projektowo-architektoniczne, to demonstracja zastosowań produktu z wyczuciem i umiejętnością łączenia barw, różnorodnych faktur oraz kształtowania przestrzeni wielopoziomowej (przy zróżnicowanej rzeźbie terenu).

2008-10-30

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu