Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Czas na grilla - otwarcie sezonu 2012 i przepisy Pascala Brodnickiego

Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 będzie huczniejsze niż zwykle. Marka Weber-Stephen obchodzi w tym roku 60-lecie i zaprasza na rodzinny piknik w 60 centrach ogrodniczych w całej Polsce.

Przepisy Pascala

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku wszystkich fanów grillowania zapraszamy do partnerskich centrów ogrodniczych Weber w całej Polsce na rodzinne pikniki pod patronatem Pascala Brodnickiego i prezentacje nowej kolekcji grilli Weber.

Będzie można samodzielnie przygotować potrawy z grilla na nowoczesnym sprzęcie marki Weber-Stephen i na własne oczy przekonać się o zaletach grilla z pokrywą, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

Pascal Brodnicki specjalnie na tę okazję przygotuje nowe przepisy na potrawy z grilla, a w centrum Weber World w podwarszawskim Aninie będzie również można grillować w jego towarzystwie.

Profesjonalistów od grillowania spotkamy w każdym z 60 centrów ogrodniczych. Będzie więc można poznać nowe metody grillowania i poradzić się ekspertów, jak sprawić, aby nasze potrawy z grilla były naprawdę pyszne.

Grill Weber-Stephen

Konkurs - Grillujesz i wygrywasz


Na Otwarciu Sezonu po raz pierwszy zobaczymy najnowszą kolekcję grilli i akcesoriów do grillowania firmy Weber. Każdy kto 31 marca lub 1 kwietnia kupi produkty tej marki za minimum 250 zł i prześle przepis na ulubione danie z grilla na adres konkurs@weber.com, będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Na autora najciekawszego przepisu czeka nowoczesny grill gazowy Weber Spirit S 320 Premium o wartości 3440 zł. Pozostałe nagrody to m.in. grille węglowe sygnowane nazwiskiem Pascala Brodnickiego, udział w Akademii Grillowania, akcesoria do rozpalania grilla oraz książki o grillowaniu.

Otwarcie sezonu grillowego

Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 to także premiera nowych grilli i akcesoriów z kolekcji Webera. Będzie można zobaczyć i kupić najnowsze grille węglowe, gazowe i elektryczne.

Na ten sezon firma Weber wzbogaciła popularne modele grilli o kolejne funkcje i wprowadziła nowe kolory grilli i akcesoriów. Z okazji 60-lecia marki dostępne będą też atrakcyjne zestawy - popularne modele grilli Weber z nowoczesnymi akcesoriami, takimi jak: kamień do grillowania pizzy czy wymienny ruszt tzw. sear grate.

Grillowanie to fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu - na świeżym powietrzu, z rodziną i przyjaciółmi, przy smacznym i zdrowym jedzeniu. Czas więc zacząć sezon.

Źródło: Weber-Stephen Polska


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu