Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Czas na grilla - otwarcie sezonu 2012 i przepisy Pascala Brodnickiego

Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 będzie huczniejsze niż zwykle. Marka Weber-Stephen obchodzi w tym roku 60-lecie i zaprasza na rodzinny piknik w 60 centrach ogrodniczych w całej Polsce.

Przepisy Pascala

31 marca i 1 kwietnia 2012 roku wszystkich fanów grillowania zapraszamy do partnerskich centrów ogrodniczych Weber w całej Polsce na rodzinne pikniki pod patronatem Pascala Brodnickiego i prezentacje nowej kolekcji grilli Weber.

Będzie można samodzielnie przygotować potrawy z grilla na nowoczesnym sprzęcie marki Weber-Stephen i na własne oczy przekonać się o zaletach grilla z pokrywą, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

Pascal Brodnicki specjalnie na tę okazję przygotuje nowe przepisy na potrawy z grilla, a w centrum Weber World w podwarszawskim Aninie będzie również można grillować w jego towarzystwie.

Profesjonalistów od grillowania spotkamy w każdym z 60 centrów ogrodniczych. Będzie więc można poznać nowe metody grillowania i poradzić się ekspertów, jak sprawić, aby nasze potrawy z grilla były naprawdę pyszne.

Grill Weber-Stephen

Konkurs - Grillujesz i wygrywasz


Na Otwarciu Sezonu po raz pierwszy zobaczymy najnowszą kolekcję grilli i akcesoriów do grillowania firmy Weber. Każdy kto 31 marca lub 1 kwietnia kupi produkty tej marki za minimum 250 zł i prześle przepis na ulubione danie z grilla na adres konkurs@weber.com, będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Na autora najciekawszego przepisu czeka nowoczesny grill gazowy Weber Spirit S 320 Premium o wartości 3440 zł. Pozostałe nagrody to m.in. grille węglowe sygnowane nazwiskiem Pascala Brodnickiego, udział w Akademii Grillowania, akcesoria do rozpalania grilla oraz książki o grillowaniu.

Otwarcie sezonu grillowego

Otwarcie Sezonu Grillowego 2012 to także premiera nowych grilli i akcesoriów z kolekcji Webera. Będzie można zobaczyć i kupić najnowsze grille węglowe, gazowe i elektryczne.

Na ten sezon firma Weber wzbogaciła popularne modele grilli o kolejne funkcje i wprowadziła nowe kolory grilli i akcesoriów. Z okazji 60-lecia marki dostępne będą też atrakcyjne zestawy - popularne modele grilli Weber z nowoczesnymi akcesoriami, takimi jak: kamień do grillowania pizzy czy wymienny ruszt tzw. sear grate.

Grillowanie to fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu - na świeżym powietrzu, z rodziną i przyjaciółmi, przy smacznym i zdrowym jedzeniu. Czas więc zacząć sezon.

Źródło: Weber-Stephen Polska

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu