Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Kwazar: Opryskiwacz plecakowy Orion Super

Orion SUPER to niezawodny opryskiwacz plecakowy przeznaczony do prac ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szkółkach oraz innych uprawach. Służy przede wszystkim do aplikacji nawozów dolistnych oraz rozpuszczalnych substancji, chroniących rośliny przed chorobami, szkodnikami i chwastami.

Możliwość dopasowania do opryskiwacza bogatej gamy filtrów i dysz powoduje, ze jest opryskiwacz plecakowy Orion SUPER jest urządzeniem wszechstronnym, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Opryskiwacz plecakowy Orion Super Kwazar

Opryskiwacze Orion SUPER firmy Kwazar są bezpieczne, wygodne i proste w obsłudze. Posiadają zawór bezpieczeństwa, który chroni przed ewentualną eksplozją oraz specjalne uszczelnienia, wzmacniające odporność urządzenia na większość chemikaliów. Są także wyposażone w teleskopową lancę o płynnej regulacji długości (w zakresie 0,6 - 1,2 m) oraz pas nośny z podkładka naramienną.

Opryskiwacz Orion SUPER posiada dwustopniowy system filtracji cieczy roboczej oraz bardzo przydatny pasek na zbiorniku, wskazujący poziom cieczy. Ten bardzo praktyczny element Kwazar wprowadził jako jedyny w Polsce.

Dodatkowym udogodnieniem zapewniający komfort pracy, jest stabilizująca podstawa, dzięki której łatwiej można odstawić opryskiwacz po zakończeniu prac lub w jej trakcie, minimalizując ryzyko jego przewrócenia. W wyposażeniu standardowym znajduje się komplet części zamiennych oraz wężyk o długości 140 cm.

Opryskiwacze Orion SUPER dostępne są w czterech pojemnościach 3L, 6L, 9L i 12L .

Sugerowana cena detaliczna ok. 95,89 zł - 116,39 zł

źródło i zdjęcia: Kwazar


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu