Logo
Logo

Power for All Alliance: różne narzędzia z jednym akumulatorem!

Jeden akumulator do wielu narzędzi? Jeszcze niedawno było to niemożliwe! Dzisiaj staje się coraz bardziej realne! Bosch i Gardena zawarły sojusz strategiczny w zakresie akumulatorów. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli wygodnie używać jednej baterii do wszystkich urządzeń różnych marek!

Power for All Alliance
Mnogość niekompatybilnych akumulatorów i ładowarek różnych marek odejdzie w niepamięć!

Firma Bosch Power Tools udostępnia platformę swoich akumulatorów 18V przeznaczonych dla domu i ogrodu innym producentom. Bosch oraz Gardena wspólnie z innymi wiodącymi markami zaproponują jeden system akumulatorów dla różnych marek, do urządzeń używanych w domu i wokół niego. Sojusz będzie nosił nazwę Power for All Alliance.

Wspólnym celem jest zaproponowanie użytkownikom największego systemu obejmującego wiele różnorodnych firm. Dzięki temu zostanie osiągnięty możliwie największy zakres zastosowań dla ich domu: elektronarzędzia, maszyny do ogrodu i myjące, sprzęt AGD, produkty do malowania natryskowego, sprzęt używany w wolnym czasie czy na kempingu – i wiele innych.

Udostępniamy nasz system innym producentom, dzięki czemu użytkownicy zyskują większą swobodę niż kiedykolwiek wcześniej. W przyszłości będą mogli wykorzystać ten sam akumulator 18V do elektronarzędzi, maszyn ogrodniczych i sprzętu AGD marki Bosch, ale także takich marek jak Gardena, Emmaljunga, Gloria, Wagner czy Rapid” wyjaśnia Henk Becker, prezes Robert Bosch Power Tools GmbH.

Pär Åström, prezes Gardena: „Nasi klienci szukają mocnego, niezawodnego i uniwersalnego akumulatora, który sprawdzi się w wielu zastosowaniach w domu i w ogrodzie. Dlatego w firmie Gardena postawiliśmy na współpracę z marką Bosch, tworząc Power for All Alliance.

Jesteśmy przekonani o tym, że bezprzewodowe i uniwersalne narzędzia są naszą przyszłością. Power for All Alliance to propozycja, na której zyskują wszystkie strony.” - potwierdza Markus Kress, prezes i właściciel Gloria House and Garden.

Bosch zapewnia kompatybilność z maszynami produkowanymi od roku 2007, co ma duże znaczenie dla użytkowników. Ponad 20 milionów akumulatorów Bosch do elektronarzędzi i maszyn ogrodniczych 18V używanych w tym momencie zachowa kompatybilność, podobnie jak ich ładowarki.

Gardena w nadchodzącym sezonie wprowadza we wszystkich maszynach o mocy 18V system akumulatorów Alliance. Pozostali partnerzy albo już oferują maszyny zasilane akumulatorami Bosch albo stopniowo poszerzają o nie swoją ofertę. W Power for All Alliance, firmy te będą wspólnie dążyły do zapewnienia nowej elastyczności przyszłych rozwiązań dla domu. 

Więcej informacji na temat Power for All Alliance znaleźć można na stronie internetowej: www.powerforall-alliance.com

 
Powiązane tematy
kategoria-abc_ogrodnika_aktualnosci_ogrodnicze
NAJNOWSZE TREŚCI