Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019
Do góry

Stanley: Szybkotnące piły

Producent narzędzi marki Stanley wprowadza do oferty piły, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów. Trzy nowe modele - piła do prac wykończeniowych, piła otwornica i grzbietnica – reprezentują bowiem nowoczesną linię narzędzi FatMax.

Nowe piły Stanley wyposażono w bimateriałową rękojeść gwarantującą pewny chwyt. Wykonano ją z tworzywa ABS, które gwarantuje jej dużą wytrzymałość. Uchwyt narzędzia został zaprojektowany tak, aby odpowiadał kształtowi dłoni, a prowadzenie piły odbywało się przy wykorzystaniu kciuka.

Szybkotnące piły od Stanley’a
fot. Stanley

Grzbiet wszystkich trzech modeli pił Stanley z linii FatMax został specjalnie wzmocniony. Rozwiązanie to pozwala uniknąć nadmiernego wyginania się brzeszczotu piły oraz ułatwia cięcie w linii prostej, bez konieczności wielokrotnej korekty ustawienia narzędzia.

Zarówno w pile do prac wykończeniowych, pile otwornicy jak i grzbietnicy zastosowano zęby typu Jet-Cut, z trzema szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne cięcie w obu kierunkach. Dzięki wbudowanemu w rękojeść kątownikowi, piły z linii FatMax dają też możliwość trasowania kątów 45° i 90°.

Sugerowana cena:


Piła do prac wykończeniowych Stanley FatMax – 55,00 PLN
Piła otwornica Stanley FatMax – 40,00 PLN
Grzbietnica Stanley FatMax – 52,00 PLN

2008-06-02


Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.