Logo
Logo

Kolorowe lemoniady z miodem – idealne na upały!

Pyszna lemoniada to klasyk lata. Wystarczy łyżka naturalnego miodu z Pasiek Rodziny Sadowskich, aby dodać jej zaskakującego koloru w zdrowym wydaniu. Wybierz miód ze spiruliną, żurawiną lub cytryną i przygotuj orzeźwiające napoje w energetycznych barwach.

Niebieska lemioniada z miodem
BŁĘKITNA LEMONIADA swój piękny kolor zawdzięcza odrobinie miodu ze spiruliną z Pasiek Rodziny Sadowskich. Miód ma pyszny słodki smak, a przygotowana na jego bazie lemoniada, z dodatkiem plasterków cytryny i listków mięty orzeźwia i doskonale gasi pragnienie. To lazurowy hit lata – idealny na każdą okazję. Miód ze spiruliną to 99,6% naturalnego miodu wielokwiatowego i 0.4% niebieskiej spiruliny.
Cytrynowa lemioniada z miodem
CYTRYNOWY SHOT przygotowany na bazie soku z cytryn, wody i łyżki miodu z cytryną z Pasiek Rodziny Sadowskich zawiera w sobie energetyczny miks słodyczy i wytrawnego smaku. Doskonale nawadnia, orzeźwia i pobudza. Jedna szklaneczka domowej lemoniady to najzdrowsza alternatywa dla gotowych napojów energetycznych i kawy – nie tylko latem. Miód z cytryną z Pasiek Rodziny Sadowskich zawiera 97% miodu wielokwiatowego nektarowego i 3% liofilizowanej cytryny.
Leśna lemioniada z miodem
Tradycyjna lemoniada zamieni się w pełen barw LEŚNY NAPÓJ, jeśli dodasz do niej świeże maliny, borówki, listki mięty i łyżkę miodu z żurawiną. Miód z żurawiną z Pasiek Rodziny Sadowskich stanowi pyszne połączenie słodyczy z lekką nutą kwasowości, a dodatek naturalnej liofilizowanej żurawiny nadaje mu intensywnie czerwony kolor. Miód z żurawiną zawiera 98% prawdziwego nektarowego miodu wielokwiatowego i 2% liofilizowanej żurawiny.

Źródło: materiały prasowe: www.pasiekisadowskich.pl

Tagi
 
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (2)

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl