Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
85
Okazje

Co najchętniej czytaliście w 2020? Najpopularniejsze porady ogrodnicze

Wraz z początkiem 2021 zrobiliśmy analizę, co w minionym roku podobało się czytelnikom Zielonego Ogródka najbardziej. W przygotowanym przez nas TOP 10 znalazły się tytuły, które nigdy nas nie zawodzą jak i zupełnie nieoczekiwane pozycje!

Sprawdźcie nasz ranking dziesięciu najczęściej czytanych artykułów 2020 roku!

TEMAT NA CZASIE
Narzędzia akumulatorowe do ogrodu | Pracuj wygodnie bez kabla!
TEMAT NA CZASIE
Narzędzia akumulatorowe do ogrodu | Pracuj wygodnie bez kabla!
Jeśli chcesz z należytą starannością zadbać o swój ogród, warto wybrać akumulatorowe narzędzia ogrodowe MAKITA. Przygotowaliśmy dla Was praktyczne...

10. Przycinanie róż

Róża to królowa kwiatów, którą musimy prawidłowo przycinać – wielu sprawdzało lub przypominało sobie zasady cięcia tych roślin.

9. Pomidory na balkonie

Artykuł o tym jak uprawiać pomidory w donicach na balkonie czy tarasie był najczęściej czytanym tematem wśród naszych "pomidorowych porad".

8. Uprawa lawendy w ogrodzie i doniczce

Lawenda to temat woda, nad którym pracuje się z wielką przyjemnością. Te urocze fioletowe kwiaty są bardzo lubiane i co roku wiele osób chce je również uprawiać we własnym zielonym zakątku.

7. Uprawa borówki amerykańskiej w ogrodzie

Wyjątkowe, pyszne i bardzo zdrowe owoce borówki amerykańskiej zapewniają temu krzewowi nie malejące zainteresowanie. Nic dziwnego, że wielu z nas chce uprawiać te rośliny i cieszyć się ich plonami.

6. Polecane odmiany borówki amerykańskiej

Zestawiania i porównywania różnych odmian roślin oraz pomoc w wyborze – takie porady zawsze cieszą się zainteresowaniem.

5. Co posadzić obok hortensji?

Co można posadzić przy hortensji, aby wyglądała jeszcze piękniej? Wielu szukało odpowiedzi na to pytanie.

4. Gnojówka z pokrzywy – jak przygotować i stosować?

Bardzo cieszymy się, że ten artykuł był tak poczytny! Ogród ekologiczny i umiejętność korzystania z darów natury to tematy, nad którymi bardzo mocno pracowaliśmy i będziemy stale rozwijać również w roku 2021.

3. Zimowanie lawendy

W jaki sposób zimują poszczególne gatunki lawendy, czy są wytrzymałe na mróz lub kiedy należy je okrywać – ten zbiór porad okazał się bardzo popularny.

2. Syrop lawendowy

Nie dość, że lawenda jest piękną rośliną ozdobną to na dodatek można z niej robić wiele pysznych przetworów! Jednym z najpopularniejszych był syrop.

1. Jak pielęgnować lawendę, by obficie kwitła?

Jak widzimy lawenda zajęła całe podium najczęściej czytanych artykułów Zielonego Ogródka w roku 2020! ...Może powinniśmy zmienić kolor naszego listka w logo na lawendowy?

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT